سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تکذیب شایعه پراکنی ها/ میرحسین موسوی در سلامت است...

تکذیب شایعه پراکنی ها/ میرحسین موسوی در سلامت است

چکیده :شایعه به خطر افتادن سلامت میرحسین موسوی که همزمان با عارضه جسمی و بستری شدن رهبری در بیمارستان، از سوی برخی منابع مشکوک منتشر شده است، از اساس تکذیب می شود. شایعه پراکنی دیگر دروغ پردازان مبنی بر برخورد امنیتی با فرزندان رهنورد و موسوی نیز صحت ندارد. خانواده میرحسین و رهنورد دیروز با آنها ملاقات داشته اند....


برخلاف شایعات منتشر شده در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی، میرحسین موسوی در سلامت کامل به سر می برد.

به گزارش کلمه، همزمان با عارضه جسمی و بستری شدن رهبری در بیمارستان به علت بیماری، شایعه ای از سوی برخی منابع مشکوک در رسانه ها منتشر و سپس به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد مبنی بر اینکه سلامت جانی نخست وزیر دوران دفاع مقدس به خطر افتاده است. اما پیگیری های کلمه نشان می دهد این شایعه از اساس دروغ است و مشخص نیست هدف از انتشار آن چیست.

در همین حال یکی از پزشکان معتمد دولت که معتمد خانواده نیز هست، بر صحت و سلامت کامل نخست وزیر امام تاکید کرده و علاوه بر آن قول داده امور مربوط به وضعیت پزشکی او و همسرش را که مدتی است عقب افتاده، پیگیری کند.

دروغ پراکنان علاوه بر این، شایعه دیگری را نیز مبنی بر برخورد امنیتی با فرزندان رهنورد و موسوی در این روزها در رسانه های غیر رسمی منتشر کرده اند که این خبر نیز صحت ندارد.

خانواده موسوی بارها تاکید کرده اند که اخبار دقیق و صحیح درباره این چهره مورد اعتماد مردم را صرفا از رسانه رسمی معرفی شده پیگیری کنند و به شایعاتی که اغلب به صورت هدفمند و با اهداف خاص منتشر می شوند، توجه نکنند.

کلمه به مخاطبان خود اطمینان می دهد که علاوه بر خانواده، دسترسی های متعدد و موثقی برای خبرگیری و اطلاع رسانی از وضعیت خانم دکتر رهنورد و مهندس میرحسین موسوی در اختیار دارد و قطعا مردم را همانند گذشته در جریان اخبار دقیق محصوران قرار خواهد داد.

گفتنی است خانواده میرحسین و رهنورد دیروز نیز همانند هفته های گذشته، در ساختمان مجاور زندان خانگی با پدر و مادر خود دیدار داشتند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.