سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اژه‌ای از صدور حکم حبس برای معاون اول احمدی‌نژاد خبر داد/ وکیل رحیمی: فکرش را هم نم...

اژه‌ای از صدور حکم حبس برای معاون اول احمدی‌نژاد خبر داد/ وکیل رحیمی: فکرش را هم نمی‌کردم

چکیده :وکیل رحیمی بلافاصله به سخنان اژه ای واکنش نشان داد و گفت: حکم محکومیت موکلم هنوز به ما ابلاغ نشده است اما نسبت به این حکم اعتراض خواهیم کرد....


محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) در خصوص آخرین وضعیت پرونده محمد رضا رحیمی، معاون اول دولت دهم از صدور حکم این پرونده خبر داد و گفت: به دلیل اینکه این پرونده هنوز حکم قطعی صادر نشده است نمی‌توانم جزییات آن را بیان کنم اما اجمالا حکم این پرونده صادر شده و این فرد به حبس و جزای نقدی محکوم شده است.

این در حالی است که وکیل رحیمی بلافاصله به سخنان اژه ای واکنش نشان داد و گفت: حکم محکومیت موکلم هنوز به ما ابلاغ نشده است اما نسبت به این حکم اعتراض خواهیم کرد.

محمد‌رضا نادری در گفت‌وگو با ایلنا در مورد اظهارات محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه‌قضاییه در مورد محکومیت محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم به حبس و جزای نقدی گفت: این حکم هنوز به ما ابلاغ نشده است. این حکم برای ما قابل قبول نیست و با فرض اینکه صحبت‌های آقای محسنی اژه‌ای صحت دارد حتما نسبت به تجدید‌نظر خواهی در خصوص حکم دادگاه بدوی اقدام خواهیم کرد.

وکیل معاون اول دولت دهم در پاسخ به این پرسش که آخرین مراجعه شما به دادگاه چه زمانی بوده است، گفت: اواخر هفته گذشته به شعبه رسیدگی کننده مراجعه کردم اما هنوز حکمی صادر نشده بود.

وی با بیان اینکه اصلا فکر نمی‌کردم چنین حکمی برای موکلم صادر شود،‌ در پاسخ به این پرسش که آیا پس از اصلاع از صدور حکم و محکومیت آقای رحیمی با وی تماسی داشته است،‌گفت: هنوز موفق به صحبت با آقای رحیمی نشده‌ام.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.