سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رهبری در دیدار کابینه: فتنه از خطوط قرمز است؛ آقایان وزرا پایبند باشند...

رهبری در دیدار کابینه: فتنه از خطوط قرمز است؛ آقایان وزرا پایبند باشند

چکیده :رهبری در دیدار با وزرای کابینه یازدهم، بار دیگر علیه جنبش سبز و اعتراضات مردمی سال 88 موضع گیری کرد و نزدیک شدن به آن را از خط قرمزها دانست. وی هشدار داد: آقایان وزرا باید همانگونه که در جلسه رأی اعتماد خود بر فاصله گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند....


کلمه – گروه خبر: رهبری بار دیگر علیه جنبش سبز و اعتراضات مردمی سال 88 موضع گیری کرد و نزدیک شدن به آن را از خط قرمزهای وزیران دانست.

آیت الله خامنه ای که به مناسبت هفته دولت با رئیس جمهور و اعضای کابینه یازدهم دیدار داشت، به صراحت علیه جنبش سبز موضع گیری کرد و گفت: مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است.

وی همچنین با بیانی صریح هشدار داد: آقایان وزرا باید همانگونه که در جلسه رأی اعتماد خود بر فاصله گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند.

اخطار آیت الله خامنه ای به وزیران درباره هرگونه نزدیکی به جنبش سبز، یک هفته پس از آن صورت می گیرد که نمایندگان تندروی مجلس به استیضاح فرجی دانا رای دادند و او را برکنار کردند.

یکی از اتهامات اصلی وزیر معزول علوم، راه دادن افرادی که حاکمیت آنها را فتنه گر می داند، به دانشگاه ها و وزارت علوم بود.

رهبری در عین حال به وزیران اجازه داد که به جناح بندی های سیاسی علاقه داشته باشند، اما تاکید کرد که در برخی موارد هم مسئله متفاوت است، و گفت: باید حتماً خطوط قرمز و خطوط فاصل رعایت شوند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.