سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تایید و تکذیب حکم دادگاه معاون اول احمدی نژاد: پنج سال حبس، بازگرداندن 8.5 میلیارد ت...

تایید و تکذیب حکم دادگاه معاون اول احمدی نژاد: پنج سال حبس، بازگرداندن 8.5 میلیارد تومان

چکیده : شنیده ها حاکی از آن است که محمد رضا رحیمی متهم جنجالی پرونده خانه فاطمی و بیمه ایران که از مسؤولین بلند پایه دولت قبلی است، به ۵ سال حبس و بازگرداندن مبلغ ۸ و نیم میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شده است. ظاهرا این حکم در مرحله بدوی است و هنوز قطعی نشده است...


کلمه – گروه خبر: در حالی که وکیل محمد رضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد و متهم ردیف اول پرونده اختلاس بیمه ایران اعلام می کند که خبر محکومیت موکل اش کذب است اما رسانه ها خبر از محکومیت رحیمی به پنج سال حبس می دهند.

جهان نیوز نوشته شنیده های خبرنگارش حاکی از آن است که محمد رضا رحیمی متهم جنجالی پرونده خانه فاطمی و بیمه ایران که از مسؤولین بلند پایه دولت قبلی است، به ۵ سال حبس و بازگرداندن مبلغ ۸ و نیم میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شده است. ظاهرا این حکم در مرحله بدوی است و هنوز قطعی نشده است.

اما از طرف دیگر محمدرضا نادری در گفت‌وگو با ایلنا اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر محکومیت محمدرضا نادری به پنج سال حبس و پرداخت 8 میلیارد تومان جزای نقدی را تکذیب کرد و گفت:‌اخیرا مراجعه‌ای به شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران داشتم که به من اعلام شد تا کنون حکمی برای موکلم صادر نشده و قاضی رسیدگی کننده در حال انشای حکم است.

وکیل معاون اول دولت دهم با انتقاد از اینگونه فضاسازی‌های رسانه‌ای، اظهار کرد: معاون دادگاه کیفری استان تهران به بنده اعلام کرد که حکم بدوی دادگاه آقای رحیمی در اواخر مرداد صادر خواهد شد. از این رو برخی رسانه‌ها با دامن زدن به برخی شایعات و انتشار مطالب کذب به دنبال جلب خواننده بیشتر هستند.

وی با ابراز امیدواری برای اینکه موکلش از اتهامات تبرئه شود، گفت:‌ باید جرمی به اثبات برسد تا بتوان برای متهم مجازات جزای نقدی و رد مال در نظر گرفت.

در حالی این اخبار منتشر می شود که خبرها از رسیدگی پرونده دیگری درباره اختلاس انتخاباتی در وزارت علوم زمان احمدی نژاد حاکی است. پرونده ای که باز پای نزدیکان احمدی نژاد در آن به میان است.

قرار بود حکم تیرماه اعلام شود ولی خبری نشد و مدتی بعد وکیل محمد رضا رحیمی در گفت و گویی اعلام کرد که نگران حکم است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.