سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتراض مهدی هاشمی به روند رسیدگی به پرونده اش...

اعتراض مهدی هاشمی به روند رسیدگی به پرونده اش

چکیده : به گفتاه هاشمی متاسفانه پرونده در حالی از دادسرا به دادگاه بازگشته است که بخشی از دستورات مهم قاضی سراج مبنی بر رفع نواقص و رفع ایرادات سنگینی که نامبرده بر رفع آن تاکید داشته، معطل مانده و انجام نشده است...


کلمه – گروه خبر: مهدی هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی به روند رسیدگی به پرونده اش اعتراض کرده است.

مهدی هاشمی در صفحه فیس بوک خود نوشت: عطف به انتشار خبر جایگزینی قاضی سراج با قاضی دیگر، موارد ذیل را به استحضار هموطنان عزیز می رسانم:

اول- «اخذ پرونده از قاضی سراج و ارجاع پرونده به قاضی دیگر، پس از شروع رسیدگی توسط وی و یک سال کار قضایی و نظارت نامبرده بر پرونده»، به هر بهانه که باشد، کاملا بی سابقه و مغایر با اصول دادرسی منصفانه است.

دوم- متاسفانه پرونده در حالی از دادسرا به دادگاه بازگشته است که بخشی از دستورات مهم قاضی سراج مبنی بر رفع نواقص و رفع ایرادات سنگینی که نامبرده بر رفع آن تاکید داشته، معطل مانده و انجام نشده است.

لذا وکلای مدافع مراتب اعتراض خود را به مقامات ذیصلاح کشور اعلام نموده و لذا منتظر تصمیم شایسته در این رابطه هستیم.

به گزارش کلمه، این اعتراض از آن جا بوجود آمده که پیش از این ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کشور که قضاوت پرونده مهدی هاشمی را بر عهده داشت، گفته بود این پرونده به دلیل ایرادهای سنگین به بازپرسی ارجاع شده است تا این ایرادها برطرف شود. پس از آن پرونده از قاضی سراج گرفته و به قاضی دیگری سپرده شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.