سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واهمه مقامات رژیم اسرائیل از توافق نهایی ایران و 1+5...

واهمه مقامات رژیم اسرائیل از توافق نهایی ایران و 1+5

چکیده :در آستانه برگزاری ششمین دور از مذاکرات ایران و 1+5 در وین، رژیم صهیونیستی تلاش‌های دیپلماتیک تازه‌ای را برای تاثیرگذاری بر برخی بندهای توافق هسته‌ای نهایی میان ایران و 1+5 آغاز کرده است....


در آستانه برگزاری ششمین دور از مذاکرات ایران و 1+5 در وین، رژیم صهیونیستی تلاش‌های دیپلماتیک تازه‌ای را برای تاثیرگذاری بر برخی بندهای توافق هسته‌ای نهایی میان ایران و 1+5 آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه معاریو چاپ رژیم صهیونیستی در خصوص این تلاش‌ها نوشت که یووال اشتاینتز، وزیر امور استراتژیک رژیم صهیونیستی در راستای تلاش برای ایجاد تغییراتی در این توافقنامه و به گونه‌ای که (این تغییرات) تضمین کننده خواسته‌های این رژیم در زمینه میزان و تعداد دستگاه‌های سانتریفیوژ و درصد غنی‌سازی‌ باشد این هفته در وین با نمایندگان آمریکا دیدار کرد.

به نوشته سایت روزنامه معاریو، علاوه بر وزیر امور استراتژیک، نمایندگانی از موساد و امان (بخش اطلاعات نظامی)، شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در ترکیب هیات اسراییلی اعزامی به وین قرار داشتند.

بنابر گزارش سایت العربی الجدید، اشتاینتز در این راستا با ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه انگلیس نیز به منظور تکمیل روند مذاکرات در خصوص ایران گفت‌وگو کرد.

برخی منابع آگاه به این مذاکرات نیز در گفت‌وگو با معاریو تاکید کردند که اسراییل از احتمال افزایش تعداد دستگاه‌های سانتریفیوژ ایران در جریان مذاکرات واهمه دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.