سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بررسی بورسیه‌های غیرقانونی در «اصل نود»...

بررسی بورسیه‌های غیرقانونی در «اصل نود»

چکیده : سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد:‌ شورای عالی انقلاب فرهنگی که قرار بود کتبا و رسماً به ما پاسخ دهد که آیا این دانشگاه فرآیند قانونی خود را طی کرده یا نه هنوز (حداقل تا پایان هفته گذشته) پاسخی در این‌باره به ما ارائه نکرده است...


سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است پرونده بورسیه‌های غیرقانونی در این کمیسیون بررسی شود.

مصطفی افضلی فرد در گفت‌وگو با ایسنا،اظهار کرد:‌ براساس صحبتی که با مسئولین و هیات رییسه کمیسیون آموزش مجلس داشتیم آن‌ها می‌گفتند ادعایی که درخصوص سه هزار بورسیه غیرقانونی وجود داشته، صحیح نیست و حداکثر 150 تا 200 بورسیه غیرقانونی وجود داشته است.

وی افزود:‌ قرار است کمیسیون آموزش پالایشی در بورسیه‌ها انجام دهد و آنچه مسجل شده که بورسیه غیرقانونی است را به کمیسیون اصل 90 ارجاع دهد تا آن را بررسی کنیم.

افضلی فرد درباره پرونده دانشگاه ایرانیان نیز یادآور شد: این پرونده جزء مواردی است که به نتیجه نرسیده و این مربوط به جوابیه‌ای است که ادعا کردند فرستاده‌اند اما به ما نرسیده است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد:‌ شورای عالی انقلاب فرهنگی که قرار بود کتبا و رسماً به ما پاسخ دهد که آیا این دانشگاه فرآیند قانونی خود را طی کرده یا نه هنوز (حداقل تا پایان هفته گذشته) پاسخی در این‌باره به ما ارائه نکرده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.