سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شعار «سلام بر ابتکار، درود بر رهنورد» و دستبندهای سبز در مراسم 24خرداد بوشهر + گزارش...
» پلاکاردهای حمایت از میرحسین در گردهمایی اصلاح طلبان بوشهر

شعار «سلام بر ابتکار، درود بر رهنورد» و دستبندهای سبز در مراسم 24خرداد بوشهر + گزارش تصویری

چکیده :وقتی معصومه ابتکار معاون روحانی و میهمان اصلی مراسم به جایگاه دعوت شد، حاضران شعار دادند: «سلام بر ابتکار، درود بر رهنورد» و در طول مراسم نیز پلاکاردهایی با مضمون «سلام بر موسوی، درود بر خاتمی»، «موسوی و کروبی آزاد باید گردند» و «قلب ما سیاسیون کنگان به عشق میرحسین می تپد» در دست شرکت کنندگان در این جشن بود....


کلمه – گروه سیاسی: با گذشت دو روز از سالگرد پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، اخباری که از شهرهای مختلف کشور می رسد حاکی از گسترش مطالبه رفع حصر و شعارها به نفع موسوی و کروبی در سراسر کشور است. تصاویر زیر که متعلق به مراسم جشن 24 خرداد 93 در بوشهر است، نشان می دهد که اصلاح طلبان بوشهری با گذشت سه سال و نیم از حصر غیر قانونی موسوی و کروبی و رهنورد، هنوز حامی آنها و خواستار آزادی ایشان هستند.

به گزارش کلمه، در این مراسم که با حضور گروه های مختلف مردم و فعالان اصلاح طلب بوشهر برگزار شد، تعداد قابل توجهی از حاضران دستبندهای سبز بر دست داشتند و در طول برنامه شعارهایی در حمایت از رهنورد و موسوی و کروبی سر می دادند.

وقتی معصومه ابتکار معاون روحانی و میهمان اصلی مراسم به جایگاه دعوت شد، حاضران شعار دادند: «سلام بر ابتکار، درود بر رهنورد» و در طول مراسم نیز پلاکاردهایی با مضمون «سلام بر موسوی، درود بر خاتمی»، «موسوی و کروبی آزاد باید گردند» و «قلب ما سیاسیون کنگان به عشق میرحسین می تپد» در دست شرکت کنندگان در این جشن بود.

نشریات و ویژه نامه هایی با تصویر خاتمی بر روی جلد آنها نیز بین حاضران پخش شد و اکثر سخنرانان نیز از خاتمی و هاشمی نام بردند و مورد تشویق گسترده مردم قرار گرفتند. همچنین با آنکه در ورودی سالن دستبندهای بنفش توزیع می شد، اما بسیاری از مردم ترجیح می دادند دستبندهای سبزی را که با خود آورده بودند، بر دست داشته باشند.

به نوشته رسانه های محلی، رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان نیز که دیگر سخنران این مراسم بود، در ابتدای سخنان خود از حاضران خواست تا به افتخار اصلاح طلب بودن خود و به افتخار سید محمد خاتمی قیام کنند. وی همچنین از لغو مراسم سالگرد دوم خرداد در بوشهر نیز به شدت انتقاد کرد و گفت: با وجود تمهیداتی که اندیشیده شده بود، اما به دلیل زیاده خواهی افرادی که هیچ جایگاهی ندارند و از غارت بیت المال معده را تا خرخره پر کرده اند، این مراسم برگزار نشد و اصلاح طلبان با بزرگواری از این مسئله گذشتند.

خبر سخنان ابتکار در این مراسم را در اینجا بخوانید و تصاویر آن را هم در زیر ببینید:

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.