سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه کودک سراج الدین میردامادی به پدر دربند: بابا دلم برایت تنگ شده...

نامه کودک سراج الدین میردامادی به پدر دربند: بابا دلم برایت تنگ شده

چکیده :"پسرك ٢٩ روز است كه از شنيدن صداي گرم پدر محروم است. بي تابي مي كند و بسيار بي حوصله است. ناگهان بغض مي كند و به گوشه دنجي پناه مي برد. در پارك با بچه ها هم بازي نمي شود و مي گويد: "من مثل بچه هاي فرانسوي نيستم؛ من بابام تو ايران زندانه". با اينكه فارسي نوشتن برايش راحت نيست؛ خواسته تا براي پدرش نامه بنويسد." ...


کلمه – گروه خبر: همسر سراج الدین میردامادی، روزنامه نگار سبز و فعال اصلاح طلبی که یک ماه است در بند دوالف سپاه به سر می رود در یادداشتی کوتاه در فیس بوک خود از پسر خردسالش نوشته که این روزها در دلتنگی از پدر در غربت روزگار می گذراند.

فاطمه موسوی با انتشار دستخط نامه ی کودک خود به پدر، نوشته است: “پسرك ٢٩ روز است كه از شنيدن صداي گرم پدر محروم است. بي تابي مي كند و بسيار بي حوصله است. ناگهان بغض مي كند و به گوشه دنجي پناه مي برد.

در پارك با بچه ها هم بازي نمي شود و مي گويد: “من مثل بچه هاي فرانسوي نيستم؛ من بابام تو ايران زندانه”. با اينكه فارسي نوشتن برايش راحت نيست؛ خواسته تا براي پدرش نامه بنويسد.”

به گزارش کلمه، سراج میردامادی مرداد ماه گذشته و پس از پیروزی حسن روحانی در سفری به تهران ابتدا ممنوع الخروج شد و پس از بازپرسی های متوالی در ۲۱ اردیبهشت ۹۳ پس از مراجعه به بازپرسی زندان اوین بازداشت شد.

سراج الدین میردامادی سابقه فعالیت در روزنامه های جهان اسلام، توس و حیات نو را دارد. او همچنین عضو اسبق شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت است و در سالهای ۷۸ تا ۸۱ معاون مدیرکل انتخابات وزارت کشور دولت محمد خاتمی بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.