سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فراخوان هواداران محیط زیست: 5شنبه 15 خرداد بوستان های سراسر کشور...
» کمپین حمایت از همایش ماسک

فراخوان هواداران محیط زیست: 5شنبه 15 خرداد بوستان های سراسر کشور

چکیده :جمعی از فعالان سیاسی و دوستداران محیط زیست با تشکیل کمپینی به پاسداشت محیط زیست و ابراز نگرانی از نابودی آن در یک حرکت نمادین تصمیم گرفته اند که روز پنجشنبه 15 خردادماه، ساعت 18 تا 20 در بوستان ها و تفرجگاههای کشور، با داشتن یک ماسک بر دهان اعتراض خود را از وضعیت و عزم شان را برای همراهی با اصلاح شرایط خطرناک موجود اعلام کنند....


کلمه – گروه خبر: جمعی از فعالان سیاسی و دوستداران محیط زیست با تشکیل کمپینی به پاسداشت محیط زیست و ابراز نگرانی از نابودی آن در یک حرکت نمادین تصمیم گرفته اند که روز پنجشنبه 15 خردادماه، ساعت 18 تا 20 در بوستان ها و تفرجگاههای کشور، با داشتن یک ماسک بر دهان اعتراض خود را از وضعیت و عزم شان را برای همراهی با اصلاح شرایط خطرناک موجود اعلام کنند.

به گزارش کلمه، در همین باره فعالان مدنی و شهروندانی که معنای واقعی سختی زندگی در این وضعیت آلوده و خطرناک را درک میکنند و عواقب آن را لمس کرده اند، با حضور در این کمپین و اعلام حمایت خود، دیگران شهروندان را نیز دعوت می کنند که به حال و آینده ی محیط زیست خود بیندیشند.

مهدی خزعلی در وب سایت خود نوشته است: دوستانتان را تنها مگذارید! عذری پذیرفته نیست! این یک تلاش مدنی برای محیط زیست است! این بذر امید در دل هاست! تا نیمه خرداد و وعده دیدار!

همچنین این دست اندر کاران این کمپین محیط زیستی با عنوان “کمپین حمایت از همایش ماسک” با ایجاد صفحه ای در فیس بوک از دوستداران دعوت کرده که با اعلام حمایت های خود در در انتشار اهداف زیست محیطی این کمپین آنان را یاری کنند.

در اولین بیانیه ی این کمپین آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

نیمه خرداد ماه امسال مصادف است با روز جهانی محیط زیست، امروز دلنگرانی مردم از نابودی محیط زیست از همیشه بیشتر شده و هجوم اسفناک آلاینده های مادی و معنوی مخل زیست، حیات را دشوار کرده است، این آلاینده ها هزاران بیماری لاعلاج و صعب العلاج جسمی و روحی را به همراه می آورند.

بیایید امسال در روز جهانی محیط زیست همه با هم به پاسداشت محیط زیست مان برخیزیم و در یک حرکت نمادین، با استفاده از ماسک در پارک ها و تفرجگاه های کشور، به همۀ آلاینده ها و آلودگی ها، پلیدی ها و پلشتی ها، کژی ها و زشتی ها و در یک کلام به همه بدی ها با دهان بسته، ” نه ” بگوییم.

وعده ما:

روز پنجشنبه 15 خردادماه، ساعت 18 تا 20 در بوستان ها و تفرجگاههای کشور، با داشتن یک ماسک بر دهان!

جمعی از فعالان سیاسی و دوستداران محیط زیست


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.