سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تلاش یک اصولگرای دلواپس برای حضور در جام جهانی‎ + سند...

تلاش یک اصولگرای دلواپس برای حضور در جام جهانی‎ + سند

چکیده : طبق تصویر نامه ای که محمد علیخانی پسر قدرت الله علیخانی نماینده سابق مجلس در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده است حمید رسایی برای بازی های جام جهانی عازم برزیل می شود...


کلمه – گروه خبر: طبق تصویر نامه ای که محمد علیخانی پسر قدرت الله علیخانی نماینده سابق مجلس در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده است حمید رسایی برای بازی های جام جهانی عازم برزیل می شود.

به گزارش کلمه محمد علیخانی در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشته است:” درحالی که حمید رسایی و برخی از اصولگرایان تندرو این روزها در تدارک حضور در جلسات با هدف اعلام دلواپسی از رویکرد های فرهنگی و سیاسی دولت اند و اسماعیل کوثری نیز در تازه ترین اظهارات خود جنس این دلواپسی را از جنس «کپر نشینان» دانسته بود اما خبرها حکایت از آن دارد که حمید رسایی از جمله کسانی است که این روزها تلاش دارد به نحوی از انحاء در مسابقات جام جهانی فوتبال برزیل حضور داشته باشد.

توجیه حضور حمید رسایی که این روزها از جمله «دلواپسین» فعال مجلس تلقی می شود البته حضور در مسابقات جام جهانی به عنوان» رییس کمیته ارتقای سلامت اداری کمیسیون اصل نود!» است یعنی همان کمیسیونی که در واقع مسوول انتقال و انعکاس شکایت مردم از نهادهای قانونی کشور است!

نکته جالب توجه دیگر آن است که سید مرتضی حسینی نماینده قزوین درمجلس،نیز در تازه ترین مصاحبه خود در تبیین برنامه های ضروری برای پرکردن اوقات فراغت جوانان با بیان اینکه «قرار شده گروهی فرهنگی برای همراهی با ورزشکاران در برزیل حضور یابند» به شکل تلویحی این اقدام را در راستای پرکردن اوقات فراغت جوانان قلمداد کرده است!”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.