سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بیت المال ملک شخصی احمدی‌نژاد و یارانش نیست/ قوه قضائیه عدم تحویل خودروهای دولتی ر...

بیت المال ملک شخصی احمدی‌نژاد و یارانش نیست/ قوه قضائیه عدم تحویل خودروهای دولتی را پیگیری کند

چکیده : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از عدم تحویل خودروهای دولتی از سوی رئیس دولت دهم ، گفت: نمی دانم چرا احمدی نژادی که در شعارهایش از عدالت حرف می زد تاکنون وضعیت اموال بیت المالی را که در اختیار داشته را شفاف نکرده است...


عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از عدم تحویل خودروهای دولتی از سوی رئیس دولت دهم ، گفت: نمی دانم چرا احمدی نژادی که در شعارهایش از عدالت حرف می زد تاکنون وضعیت اموال بیت المالی را که در اختیار داشته را شفاف نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی جمهوریت ، کمال‌الدین پیرموذن در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره عدم تحویل خودروهای نهاد ریاست جمهوری از سوی رئیس دولت دهم گفت: آنچه مشخص است خودروهای ریاست جمهوری بخشی از اموال بیت المال است وعدم تحویل آنها بعد از پایان دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد قابل توجیه نیست که از این خودروها استفاده شخصی شود.

نماینده مردم اردبیل، سرعین،‌ نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از روحانی رئیس قوه مجریه و همچنین رئیس قوه قضائیه می خواهم سریعا تکلیف بیت المالی که هنوز در اختیار رئیس جمهور قبلی باقی مانده را روشن کنند و آن اموال را به نهاد رئیس جمهوری بازگردانند.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: استفاده شخصی از بیت المال قابل قبول نیست و اگر این وضعیت ادامه یابد و خودروهایی که در اختیار احمدی نژاد و یارانش است به نهاد ریاست جمهوری تحویل داده نشود بسیاری از باورهای جوانان خدشه دار می شود، بنابراین قوه قضائیه باید با جدیت موضوع را پیگیری کند.

پیرموذن گفت: یکی از آرمان های انقلاب اسلامی حفاظت از بیت المال است بنابراین در این موضوع نباید با هیچ شخصی تعارف کرد.

وی افزود: نمی دانم چرا احمدی نژادی که در شعارهایش از عدالت و حفظ بیت المال حرف می زد تاکنون وضعیت اموالی از بیت المالی را که در اختیار خود و یارانش است را تاکنون شفاف نکرده و حتی ابهاماتی در موضوع باز گرداندن پولی که برای تاسیس دانشگاه شخصی اش برداشت کرده وجود دارد.

پیرموذن گفت: حضرت علی علیه السلام می فرماید که اگر بیت المال در کابین مسلمان نماها هم باشد من از کابین آنها برمی گردانم، بنابراین از دولت فعلی می خواهم با همراهی قوه قضائیه با جدیت امکاناتی را که در اختیار احمدی نژاد و یارانش است را پس بگیرند .

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: احساس می شود احمدی نژاد از امکانات دولتی که هنوز در اختیار دارد به عنوان طعمه و در جهت تبلیغ برای خود و یارانش استفاده می کند که این اقدامی غیرقانونی است و باید رئیس قوه قضائیه به این مسئله ورود کند.

گفتنی است وجودی که نزدیک به 10 ماه است که احمدی نژاد دفتر ریاست جمهوری را ترک کرده، اما هنوز 26 خودروی متعلق به ریاست جمهوری را تحویل نداده است./


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.