سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » موافقت وزارت کشور با درخواست تجمع در حمایت از دیپلماسی دولت...

موافقت وزارت کشور با درخواست تجمع در حمایت از دیپلماسی دولت

چکیده : دبیرکل حزب اراده ملت از موافقت وزارت کشور با درخواست تجمع این حزب در حمایت از دیپلماسی کشور، در مقابل ساختمان وزارت خارجه خبر داد...


دبیرکل حزب اراده ملت از موافقت وزارت کشور با درخواست تجمع این حزب در حمایت از دیپلماسی کشور، در مقابل ساختمان وزارت خارجه خبر داد.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: طی تماسی که از وزارت کشور با بنده گرفته شد، اعلام شد که از سوی وزارت کشور ممانعتی برای برگزاری تجمع در مقابل وزارت خارجه در حمایت از فعالیت‌های دیپلماسی دولت وجود ندارد اما با توجه به محل در نظر گرفته شده برای این تجمع، وزارت امور خارجه نیز باید موافقت خود را اعلام کند.

وی با بیان اینکه “ما در تلاش هستیم تا با تجمع در مقابل وزارت خارجه، صدای موافقان دیپلماسی در کشور شنیده شود”، تاکید کرد: تلاش می‌کنیم که بتوانیم طی یک حرکت و تجمع قانونی، از کسانی که در تأمین منافع ملی کشور طی مذاکرات فعالیت‌های بسیاری داشته‌اند تشکر و قدردانی کنیم.

دبیرکل حزب اراده ملت در پایان با اعلام زمان برگزاری این تجمع، گفت: در صورت اخذ موافقت‌های لازم، این تجمع روز دوشنبه از ساعت ۱۷ در محوطه وزارت امور خارجه در تهران برگزار خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.