سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سید حسن خمینی: امیدوارم ایران حریف دست و پا بسته‌ای در جام جهانی نباشد...

سید حسن خمینی: امیدوارم ایران حریف دست و پا بسته‌ای در جام جهانی نباشد

چکیده : سید حسن خمینی گفت: امیدوارم ملی‌پوشان در جام جهانی فوتبال از تمام توانمندی خود استفاده کنند و مردم نیز همین را انتظار دارند...


سید حسن خمینی گفت: امیدوارم ملی‌پوشان در جام جهانی فوتبال از تمام توانمندی خود استفاده کنند و مردم نیز همین را انتظار دارند.

سید حسن خمینی در حاشیه بازدید از فدراسیون جانبازان و معلولان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسابقه‌های جام جهانی فوتبال را در پیش رو داریم که ایران گروه راحتی ندارد. با این حال امیدواریم ملی‌پوشان از تمام توانمندی‌های خود استفاده کنند و مردم نیز همین را انتظار دارند. همچنین آن‌ها باید سعی کنند حریف دست و پا بسته‌ای مقابل حریفان نباشند. در کل به نتیجه‌گیری ایران امید داریم چرا که انسان با امید زنده است.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند کدام تیم قهرمان جام جهانی شود گفت: این را هیچ کس نمی‌تواند پیش‌بینی کند.

به گزارش ایسنا، سید حسن خمینی با اشاره به حضور خود در فدراسیون جانبازان و معلولان بیان کرد: امسال دلم می‌خواست از نزدیک شاهد اردوها باشم که فدراسیون جانبازان و معلولان از من دعوت کرد به اینجا بیایم و در فدراسیون شاهد زحمات ورزشکاران بودم که جای تقدیر دارد و آرزو می‌کنم در آینده شاهد موفقیت بیشتر آن‌ها در رقابت‌های پیش رو باشیم. از طرفی باید به آن‌ها کمک کرد و کمک به آن‌ها صرفا مربوط به ورزش نمی‌شود بلکه در تمام ابعاد زندگی آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.