سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتشار ترانه جدید حسین زمان در فضای مجازی...

انتشار ترانه جدید حسین زمان در فضای مجازی

چکیده :او امروز در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت: خیلی تلاش کرده اید تا صدایم را خفه کنید ولی حقیر تر از آنید که این آرزویتان را به تحقق برسانید . میتوانید جلوی فعالیت هایم را بگیرید ولی صدایم را نمیتوانید خاموش کنید . ضامن بقای این صدا مردمند و با بریدن حنجره ام نیز این صدا از حافظه دوستان و یارانم پاک نخواهد شد . ده سال است پایتان را روی حنجره ام گذاشته اید ولی هنوز مردم صدایم را میشنوند .شرمتان باد...


کلمه – گروه اجتماعی: آخرین ترانه حسین زمان با نام “فکر نو” روز گذشته در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر شد.

این در حالی است که این هنرمند در سال های گذشته به علت گرایش سیاسی و حمایت از مهندس میرحسین موسوی با ناملایماتی مواجه بود.

به گزارش کلمه این هنرمند مردمی سالها ممنوع الکار است،اما او با انتشار ترانه خود در فضای مجازی آخرین ترانه خود با عنوان فکر نو را به گوش مخاطبان خود رساند.

او امروز در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت:” خیلی تلاش کرده اید تا صدایم را خفه کنید ولی حقیر تر از آنید که این آرزویتان را به تحقق برسانید . میتوانید جلوی فعالیت هایم را بگیرید ولی صدایم را نمیتوانید خاموش کنید . ضامن بقای این صدا مردمند و با بریدن حنجره ام نیز این صدا از حافظه دوستان و یارانم پاک نخواهد شد . ده سال است پایتان را روی حنجره ام گذاشته اید ولی هنوز مردم صدایم را میشنوند .شرمتان باد.”

او دیروز نیز با مخاطبان خود در صفحه خود سخن گفته  و از آنان خواسته بود برای انتشار آثارش او را حمایت کنند.

حسین زمان نوشته بود:” دقایقی پیش ترانه جدید ” فکر تو ” در سایت رادیو جوان منتشر شد . دوستان میتوانند برای دانلود این ترانه از سایت رادیو جوان و یا سایت ساند کلاد اقدام نمایند . آدرس این سایت ها را در صفحات فیس بوکم قرار داده ام . از همه عزیزانم تقاضا دارم همانگونه که در گذشته من را حمایت کرده اند ، همراهیشان را دریغ نکنند . هموطنان داخل و خارج از کشور میتوانند هزینه دانلود را که توضیحات مربوط به آن را در سایت ساند کلاد ، صفحه اول وبسایتم و صفحات فیس بوکم قرار داده ام ، پرداخت نمایند و من را برای تولید ترانه های بعدی یاری نمایند . تنها یار و یاور من در تولید کارهایم شما هستید و میدانید من از هر نوع فعالیت و تبلیغی در کشورم محرومم .

دوستان داخل ایران میتوانند مبالغ مورد نظرشان را به شماره حساب و یا شماره کارت زیر واریز نمایند.

شماره حساب بانک سامان : 2- 88999 – 800 – 9801

شماره کارت : 1967 – 0693 – 8610 – 6219

دوستان خارج از کشور برای پرداخت به حساب paypal من مستقیما به آدرس وبسایت من مراجعه کنند و در آنجا لینک پرداخت موجود است .

www.hosseinzaman.com

اظهار نظرهای او در خصوص عملکرد دولت قبلی چندان خوشایند نبود. او در گفت و گویی گفته بود:” حکومت اگر با مردم نباشد، از جنس مردم نباشد و خود را وقف خدمت به مردم نکرده باشد از نزدیکی بین مردم و هنرمندان بیم دارد چرا که هنرمندان می‌توانند به آگاه تر شدن مردم کمک کنند و مردم نیز به ایشان اطمینان دارند.”

و یا در جای دیگری گفته بود:” هنرمندان باید نشان دهند که از اسقلال برخوردارند و احدی نمیتواند ایشان را به بازی بگیرد . اینجانب بعنوان شاگردی در جامعه هنری از اساتید بزرگ تقاضا دارم در مقابل این نامردمی ها ساکت ننشینند و جواب جور و جفایی که در حق هنر و هنرمندان میشود را هنرمندانه بدهند.”

برای همین محدودیت برای حسین زمان تنها به ممنوع الکاری یا ممنوعیت پخش صدایش از صدا و سیما خلاصه نشد، او سال گذشته از ادامه تدریس در دانشگاه نیز باز ماند و از کار برکنار شد.

به گفته خودش به برکت دولت مهرورز محل خدمت خود در دانشگاه پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی کیش را ترک کرد و از ادامه تدریس در این دانشگاه محروم شد.

حسین زمان که مهندسی کارشناسی ارشد در رشته مخابرات دارد، طی ده سال گذشته به عنوان معاون طرح و برنامه و نیز عضو هیأت علمی پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف به فعالیت‌های اجرایی و تدریس در جزیره کیش مشغول بود..

این هنرمند مردمی، پس از پایان تحصیلاتش بیش از سی سال است که به تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و نیز پژوهش در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات و رایانه پرداخته است.

حسین زمان که چند روز پس از انتخابات سال ۸۸ در جریان سرکوب های آن روزها به دلیل حمایت از میرحسین موسوی تحت بازجویی قرار گرفت، معتقد است اگر کسی به بهانه اینکه سیاست چیز بدی است و باید از آن گریزان بود و نباید به آن آلوده شد خود را از عرصه مبارزه منفک کند و گوشه امن اختیار کند، خطر نکند و پشت پرده مخفی شود تا از هر گزندی در امان باشد جز خیانت به خلق خدا مرتکب نشده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.