سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفنی آیت الله بیات زنجانی با بهزاد نبوی، رمضان زاده و همسر حسین نورانی نژاد...

تماس تلفنی آیت الله بیات زنجانی با بهزاد نبوی، رمضان زاده و همسر حسین نورانی نژاد

چکیده :آیت الله بیات همچنین با همسر آقای حسین نورانی نژاد نیز تماس گرفت و در گفت و گو با پرستو سرمدی، در جریان جدیدترین شرایط همسر وی قرار گرفت. ایشان ضمن تفقد و دلجوئی از همسر آقای نورانی نژاد، برای آزادی وی و دیگر زندانیان و محصورین دعا کرد....


آیت الله العظمی بیات زنجانی در تماس های تلفنی جداگانه ای با آقایان مهندس بهزاد نبوی، دکتر عبدالله رمضانزاده و همسر جناب آقای حسین نورانی نژاد گفت و گو کرد.

به گزارش دفتر این مرجع تقلید، ایشان در تماس با بهزاد نبوی که به تازگی با پایان دوره محکومیت از زندان آزاد شده، ضمن ابراز خرسندی از آزادی ایشان تصریح کرد: ”جای شما در زندان نبود و آقایان باید قدر شما را دانسته و در ساختن کشور از امثال شما استفاده می کردند که با کمال تأسف نکردند”.

ایشان در ادامه گفت: “من نسبت به شما آن عبارت شهید رجائی خطاب به حضرت امام(ره) را تکرار می کنم که فرموده بود “وما أردیک ماالبهزاد”

این مرجع تقلید اصلاح طلب در تماس بعدی با دکتر عبدالله رمضان زاده سخنگوی دولت اصلاحات گفت و گو کرد و گفت: شما یکی از مفاخر و انسان های خدوم این کشور بوده و هستید و امیدوارم از این به بعد شاهد بی مهری های صورت گرفته در مورد امثال شما عزیزان نباشیم.

آیت الله بیات همچنین با همسر آقای حسین نورانی نژاد نیز تماس گرفت و در گفت و گو با پرستو سرمدی، در جریان جدیدترین شرایط همسر وی قرار گرفت. ایشان ضمن تفقد و دلجوئی از همسر آقای نورانی نژاد، برای آزادی وی و دیگر زندانیان و محصورین دعا کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.