سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ديدار فرزندان ميرحسين و رهنورد با مراجع و علمای قم...

ديدار فرزندان ميرحسين و رهنورد با مراجع و علمای قم

چکیده :دختران موسوی در این دیدارها با ارائه توضیحات مفصلی درباره وضعیت پدر و مادرشان در حصر خانگی و خصوصا شرایط نگران کننده ی قلب میرحسین، نسبت به شرایط هشدارآمیز پدر و مادر خود ابراز نگرانی کردند کردند....


دختران میرحسین و رهنورد روز گذشته برای گزارش وضعیت پدر و مادر خود و تشریح ظلم هایی که بر ایشان روا داشته شده، به دیدار چند تن از علما و مراجع قم رفتند.

به گزارش خبرنگار کلمه، دختران موسوی در این دیدارها با ارائه توضیحات مفصلی درباره وضعیت پدر و مادرشان در حصر خانگی و خصوصا شرایط نگران کننده ی قلب میرحسین، نسبت به شرایط هشدارآمیز پدر و مادر خود ابراز نگرانی کردند.

بر اساس این گزارش، دختران میرحسین و رهنورد در این سفر یک روزه با حضرات آیات صانعی، بیات زنجانی، موسوی اردبیلی، شبیری زنجانی، جوادی آملی و همچنین بیت مرحوم آیت الله العظمی منتظری دیدار و گفت و گو کردند.

خانواده نخست وزیر دوران دفاع مقدس در این دیدارها، شرایط و اتفاقاتی را شرح دادند که منجر به بیماری های جسمی نگران کننده ی پدر و مادرشان شده است.

شرح جزییاتی از رفتارهای چند ماهه ی اخیر درباره ی وضعیت حصر خانگی و پرونده ی پزشکی میرحسین و برخوردهای نیروهای امنیتی با این مسئله و همچنین رفتارهایی که با خانواده موسوی صورت گرفته، از جمله مباحث مطرح شده در این دیدارها بوده که جزییات آن متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

پیش از این نیز پزشک معالج میرحسین موسوی در گفت و گو با کلمه هشدار داده بود که درمان ناراحتی قلب میرحسین کار ساده ای است که به نظر می رسد اراده ای برای عدم پیگیری درمان وجود دارد که وضعیت را نگران کننده کرده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.