سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بی‌خبری مطلق از وضعیت میرحسین موسوی؛ دلواپسی دختران برای پدر...
» دریغ از اجازه حتی یک تماس تلفنی

بی‌خبری مطلق از وضعیت میرحسین موسوی؛ دلواپسی دختران برای پدر

چکیده :آخرین اطلاع خانواده میرحسین از او، مربوط به ملاقاتی است که یک روز بعد از عمل، در خانه محل حبس با دخترانش داشت و از آن زمان تا امروز، دختران میرحسین و رهنورد حتی از تماس تلفنی و احوالپرسی ساده نیز محروم بوده اند....


با گذشت یک هفته از بستری شدن یک‌روزه‌ی میرحسین در بیمارستان، خانواده موسوی از وضع سلامتی او و خانم رهنورد مطلقا بی خبرند و حتی اجازه یک تماس تلفنی هم نداشته اند.

به گزارش کلمه، یک هفته از روزی که میرحسین موسوی به علت مشکلات قلبی در بیمارستان بستری شد و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفت، می گذرد. اما خانواده در بی خبری کامل از وضعیت وی نگه داشته شده اند. این بی خبری در حالی است که هنوز اقدامات درمانی روی میرحسین شروع نشده است و وضعیت قلب وی در شرایط هشدار آمیز است.

آخرین اطلاع خانواده میرحسین از او، مربوط به ملاقاتی است که یک روز بعد از عمل، در خانه محل حبس با دخترانش داشت و از آن زمان تا امروز، دختران میرحسین و رهنورد حتی از تماس تلفنی و احوالپرسی ساده نیز محروم بوده اند.

این در حالی است که مسئولان وعده داده اند که اقدامات مورد نیاز درمانی از این هفته عملی شود. دختران موسوی نگران اند که بی خبری پدر و مادر از آنها، باعث ایجاد فشار و تشدید مشکلات قلبی مهندس موسوی شود.

پس از انتقال عجولانه میرحسین به زندان خانگی در فردای روز عمل آنژیو، مسئولان وعده داده بودند که از هفته جاری فرایند درمانی او و اقدامات مورد تجویز پزشکان برای بازتوانی و بازیابی توان قلبی مهندس موسوی را آغاز کنند؛ قولی که هنوز عملی نشده است و باید دید در روزهای باقی مانده این هفته عملی خواهد شد یا خیر.

پزشکان از ماهها قبل تاکید کرده بودند که با توجه به اینکه امکان استنت گذاری در قلب میرحسین موسوی نیست، ایشان باید تحت برنامه بازیابی و بازتوانی تخصصی قلب قرار گیرد، تحت نظر مستمر پزشکان باشد و از استرس نیز دور نگه داشته شود. اما در این مدت به هیچ یک از این توصیه ها عمل نشد و حتی گزارش های پزشکی نیز از دسترسی خانواده دور نگه داشته شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.