سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اطلاعات جدید درباره سربازی که در زندان اوین خودکشی کرد...
» حضور در تهاجم به بند 350 اوین؛ اقدام به خودکشی با شلیک گلوله

اطلاعات جدید درباره سربازی که در زندان اوین خودکشی کرد

چکیده :اطلاعات جدید از ماجرای خودکشی یک سرباز وظیفه زندان اوین در پنجشنبه سیاه از انگیزه و علت اصلی این اقدام پرده برداشته است. به گزارش خبرنگار کلمه، سرباز وظیفه جدید الورودی که بعدازظهر پنجشنبه 28 فروردین در یکی از برجکهای مراقبتی زندان اوین با شلیک گلوله به پهلوی خود قصد خودکشی داشته، از جمله سربازانی...


اطلاعات جدید از ماجرای خودکشی یک سرباز وظیفه زندان اوین در پنجشنبه سیاه از انگیزه و علت اصلی این اقدام پرده برداشته است.

به گزارش خبرنگار کلمه، سرباز وظیفه جدید الورودی که بعدازظهر پنجشنبه 28 فروردین در یکی از برجکهای مراقبتی زندان اوین با شلیک گلوله به پهلوی خود قصد خودکشی داشته، از جمله سربازانی بوده که در تهاجم خونین به بند 350 حضور داشته و در اثر تالمات ناشی از این واقعه اقدام به خودکشی کرده است، این سرباز که اهل تهران است پس از اقدام به خودکشی نجات یافته و به یک مرکز درمانی در خارج از زندان اوین منتقل شده است.

کلمه، پیشتر، از این خودکشی خبر داده بود اما در شرایطی که مسولان قضایی و به ویژه مقامات زندان اوین در خصوص این خبر تاکنون هیچ واکنشی نشان نداده اند شواهد و قراین حکایت از آن دارد که این مسولان تمامی تلاش خود را برای عدم انتشار این خبر به کار برده و در فضایی کاملا امنیتی از کسب جزییات بیشتر در مورد این خبر به شدت جلوگیری می کنند.

کلمه در گزارش های خود پس از تهاجم پنجشنبه سیاه بارها تاکید کرده بود که تعدادی از سربازان وظیفه گارد زندان از اجرای دستور ضرب و شتم زندانیان امتناع کرده و اجرای این دستور عمدتا برعهده لباس شخصی هایی بوده که به گفته رییس سابق سازمان زندانها از نیروهای این سازمان بوده اند که با لباس شخصی در این عملیات حضور داشته اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.