سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پزشک معتمد خانواده میرحسین از فرایند درمان حذف شده است...

پزشک معتمد خانواده میرحسین از فرایند درمان حذف شده است

چکیده : پزشک معتمد خانواده پیش از اقدام به آنژیوگرافی تاکید کرده بوده است که با توجه به عدم رسیدگی و عدم اقدام لازم پزشکی در چند ماه گذشته برای بازیابی توان قلب حتی آنژیو گرافی نیز در شرایط کنونی به صلاح نبود؛ چرا که با وجود اولویت زمانی هشدار پزشکان بر لزوم بازتوانی تخصصی قلب میرحسین به عنوان جایگزینی برای عمل استنت گذاری ماه ها ماموران از فراهم کردن شرایط لازم براین اقدامات ممانعت به عمل آوردند و در تمام این مدت خطر جدی مهندس موسوی را تهدید میکرده است....


پزشک معتمد خانواده میرحسین از فرایند درمان میرحسین موسوی حذف شده است.

به گزارش کلمه، با توجه به آنکه انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان بدون اطلاع خانواده صورت گرفته، دسترسی به گزارش دقیق از وضعیت نخست وزیر 8 سال دفاع مقدس به سختی انجام می شود، اما به گزارش منابع پزشکی، وی در وضعیت مناسبی از نظر سلامت قلب به سر نمی برد.

میرحسین موسوی پس از انتقال به بیمارستان بدون حضور خانواده تحت عمل آنژیو گرافی قلب قرار گرفته اما با توجه به حساس بودن شرایط، پزشکان، اوضاع جسمی و وضعیت قلب وی را برای فنر زدن مساعد تشخیص نداده و گفته اند که قلب وی آمادگی آن را ندارد.

این در حالی است که پزشک معتمد خانواده پیش از اقدام به آنژیوگرافی تاکید کرده بوده است که با توجه به عدم رسیدگی و عدم اقدام لازم پزشکی در چند ماه گذشته برای بازیابی توان قلب حتی آنژیو گرافی نیز در شرایط کنونی به صلاح نبود؛ چرا که با وجود اولویت زمانی هشدار پزشکان بر لزوم بازتوانی تخصصی قلب میرحسین به عنوان جایگزینی برای عمل استنت گذاری ماه ها ماموران از فراهم کردن شرایط لازم براین اقدامات ممانعت به عمل آوردند و در تمام این مدت خطر جدی مهندس موسوی را تهدید میکرده است.

همچنین گزارش شده که در حین تست ورزش روز گذشته برای دومین بار متوالی پزشکان متوجه شده اند که وی توان اجرا ندارد. طی سه ماهه اخیر اجازه هیچ گونه نظارتی بر پرونده ی پزشکی میرحسین از سوی خانواده داده نشده است.

بر اساس این گزارش تنها بعد از سه ماه، آزمایش های پزشکی زهرا رهنورد آن هم در یک ملاقات خانوادگی برای دقایقی کوتاه در اختیار دکتر معتمد قرار گرفت.

پیش از این کلمه گزارش داده بود که پزشکان طی ماه های گذشته به ماموران امنیتی هشدار داده بودند که باید برای بازتوانی رگ های قلبی میرحسین اقدام شود، هشداری که همواره با بی توجهی مسئولان مربوطه مواجه شده بود.

بر اساس پروتکل های پزشکی بارها تاکید شده بود که در صورت ادامه ی این بی توجهی و تعلل آگاهانه، هنگام وقوع هر مشکل قلبی صدمات جبران ناپذیری به قلب میرحسین وارد خواهد کرد.

نخست وزیر دوران دفاع مقدس از جمعه هفته ی گذشته اوضاع نامساعد جسمی داشته، به گونه ای که بارها دچار ضعف و از حال رفتگی شده و نوسان ها ادامه داشته، اما تنها پس از آنکه شرایط وی بحرانی شده و بعد از مشاهده‌ی برخی حالات نگران کننده، زندانبانان با اعزام وی موافقت کرده و بدون هیچ گونه اطلاع به خانواده، میرحسین را به بیمارستان منتقل کرده اند. این اطلاعات با توجه به جو شدیدا امنیتی اطراف میرحسین موسوی و دسترسی اندک به منابع خبری قابل بررسی و پیگیری است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.