سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جمعیت ایران تا دو سال دیگر به 80 میلیون می رسد/ نماینده مجلس: بانیان برنامه تنظیم خان...

جمعیت ایران تا دو سال دیگر به 80 میلیون می رسد/ نماینده مجلس: بانیان برنامه تنظیم خانواده استغفار کنند!

چکیده : آمارها نشان می دهند که تنها از سال 85 تا 90 ده میلیون در حالت طبیعی به جمعیت کشور افزوده شده است. این در حالت طبیعی از آن جهت است که هنوز فرمان جهاد صادر نشده بود و هنوز مسوولان دچار نگرانی ناگهانی نشده بودند.این در حالی است که برای همین تعداد جمعیت هم دولت در تامین معیشت و آموزش و مسکن هم با مشکلات عدیده ای مواجه است...


کلمه – گروه اجتماعی: مرجع رسمی آماری کشور پیش بینی کرد که کل جمعیت ایران در پایان سال 93 به 77.8 میلیون و در سال 95 به بیش از 79.6 میلیون نفر خواهد رسید.

این در حالی است که همین پیش بینی نشان می دهد تنها تا دو سال دیگر جمعیت ایران به 80 میلیون نفر خواهد رسید.

آمارها نشان می دهند که تنها از سال 85 تا 90 ده میلیون در حالت طبیعی به جمعیت کشور افزوده شده است. این در حالت طبیعی از آن جهت است که هنوز فرمان جهاد صادر نشده بود و هنوز مسوولان دچار نگرانی ناگهانی نشده بودند.

این در حالی است که برای همین تعداد جمعیت هم دولت در تامین معیشت و آموزش و مسکن هم با مشکلات عدیده ای مواجه است.

پس از آن که رهبر در سخنرانی ای ناگهان از کاهش رشد جمعیت ابراز نگرانی کرد همه ارکان نظام بر آن شدند تا نظر رهبری تامین کنند. ناگهان بیلبورد ها در سراسر شهر نصب شدند. قوانین و لوایح به تصویب رسیدند .کتاب های درسی تغییر کردند.کار به جایی رسید که نماینده مردم پلدختر گفت: بانیان برنامه تنظیم خانواده استغفار کنند!

علی کائیدی در همایش تأثیر سبک زندگی در ارتقای سلامت جامعه در پلدختر با انتقاد شدید از برنامه تنظیم خانواده بیان کرد: برنامه تنظیم خانواده یکی از برنامه‎های اشتباه در حوزه سلامت بود و بانیان آن عامل غرب بودند و باید در پیشگاه ملت طلب استغفار کنند.

وی اضافه کرد: سبک زندگی مردم ما اسلامی ـ ایرانی است و نباید با ترویج فرهنگ غرب که اصول اخلاقی و دینی در آن جایگاهی ندارد و با فرهنگ و پیشینه افتخارآمیز چهل هزارساله ما تجانس ندارد، سلامت جامعه مورد تهدید واقع شود.

حالا باید دید این تلاش ها چه نتیجه ای به بار می آورد. تلاش برای حذف طرح هایی که بدون کارشناسی های لازم ناگهان از سیاست کلان کشور حذف می شوند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.