سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور مؤسسه نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی پس از چهار سال در نمایشگاه کتاب...

حضور مؤسسه نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی پس از چهار سال در نمایشگاه کتاب

چکیده : پس از سه سال مؤسسه نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی در نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهد داشت. این در حالی است که از سال 1389 تا امسال مقامات وزارت ارشاد دولت احمدی نژاد از حضور این موسسه در نمایشگاه کتاب ممانعت به عمل می آوردند...


پس از چهار سال مؤسسه نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی در نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهد داشت.

به گزارش کلمه این در حالی است که از سال 1389 تا امسال مقامات وزارت ارشاد دولت احمدی نژاد از حضور این موسسه در نمایشگاه کتاب ممانعت به عمل می آوردند.

در دومین سال ممانعت از حضور در نمایشگاه کتاب این موسسه بیانیه ای صادر کرد و در آن خبر از راه اندازی غرفه مجازی آثار شهید بهشتی داد. در بخشی از این بیانیه آمده بود :”

در دومین سال پیاپی ازعدم صدور مجوز برای بنیاد نشر آثار واندیشه های شهید بهشتی، جهت حضور در نمایشگاه کتابِ تهران و به جهت آگاهی بخشی به علاقه مندان این شهید و درمقابله با خط منحرفی که عَلَمِ عِلم ستیزی و روحانیت ستیزی افراشته و شائبه اسلام ستیزی اش هر روز بیشتر می شود،

بر آن شدیم جلوه های از آثار سید الشهدای ایران را در تارنمایی تحت عنوان “سیب بهشتی” عرضه داریم.

بهشتیِ ما هم مجاهد است و هم عالِم پس دو دشمن خواهد داشت عده ای که قصد ریختن خونش را کردند و عده ای که قصد شکستن قلمش را دارند “مداد العلماء افضل من دماء الشهداء. اگر قلم عالم از خون شهد بالاتر است، پس شکستن قلم عالِم نیز از ریختن خون شهید هم پست تر است.

آنچه در سیب بهشتی عرضه داشته ایم نتنها سبب هبوط نخواهد شد بلکه تماما صعود خواهد بود و اگر هبوطی باشد هبوط از بهشت نیست بلکه هبوط در بهشت است.”

حالا پس از گذشت چهار سال غرفه ای در نمایشگاه کتاب تهران به این موسسه اختصاص یافته است.

علاقمندان می توانند در مصلی تهران شبستان، راهرو 27، غرفه 27 از این غرفه دیدن کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.