سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رونمایی از کتاب «ملت‌ها چگونه شکست می‌خورند» با ترجمه محسن میردامادی و محمدحسین ...

رونمایی از کتاب «ملت‌ها چگونه شکست می‌خورند» با ترجمه محسن میردامادی و محمدحسین نعیمی پور

چکیده : کتاب «ملت ها چگونه شکست می خورند؟» توسط محسن میردامادی و محمدحسین نعیمی پور ترجمه شده و علیرضا بهشتی شیرازی آن را ویراستاری کرده است. این کتاب در غرفه نشر روزنه و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است....


راسم رونمایی از کتاب «ملت ها چگونه شکست می خورند؟ ریشه های قدرت، ثروت و فقر» روز پنجشنبه، یازدهم اردیبهشت ماه در موسسه دین و اقتصاد با حضور اقتصاددانان صاحب نام برگزار می شود.

به گزارش منابع خبری، کتاب «ملت ها چگونه شکست می خورند؟» توسط محسن میردامادی و محمدحسین نعیمی پور ترجمه شده و علیرضا بهشتی شیرازی آن را ویراستاری کرده است. این کتاب در غرفه نشر روزنه و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.

به گزارش کلمه، محسن میردامادی و محمدحسین نعیمی پور و علیرضا بهشتی شیرازی از زندانیان سیاسی محبوس در بند 350 زندان اوین هستند که این کتاب را در ایام حبس و در درون زندان ترجمه و ویرایش کرده اند.

مراسم رونمایی از کتاب با سخنرانی عباس شاکری، فرشاد مومنی و علی رضاقلی برگزار خواهد شد.

این مراسم در روز پنجشنبه، یازدهم اردیبهشت از ساعت 16:30 الی 18:30 در موسسه دین و اقتصاد واقع در میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، خیابان برادران مظفر، پلاک 126 برگزار خواهد شد و ورود برای همه علاقه مندان آزاد است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.