سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی با خانواده حسین نورانی نژاد/ 5 روز بی خبری از این زندانی سی...

تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی با خانواده حسین نورانی نژاد/ 5 روز بی خبری از این زندانی سیاسی

چکیده :سیدمحمد خاتمی در تماس تلفنی با خانواده حسین نورانی نژاد با اشاره به مواضع و رویکردهای این عضو جوان شورای مشورتی خود خاطرنشان کرد که حسین نورانی نژاد از سرمایه های پاک این نظام است که حضورش در میان جوانان و فعالان مایه ی خیر بوده و است. ...


سیدمحمد خاتمی، رییس جمهور اسبق کشورمان در تماس تلفنی با خانواده حسین نورانی نژاد، از بازداشت وی ابراز تاسف کرد. 5 روز از بازداشت نورانی نژاد می گذرد و خانواده ی وی در بی خبری از اوضاع وی به سر می برند.

به گزارش کلمه، سیدمحمد خاتمی در این تماس با اشاره به مواضع و رویکردهای این عضو جوان شورای مشورتی خود خاطرنشان کرد که حسین از سرمایه های پاک این نظام است که حضورش در میان جوانان و فعالان مایه ی خیر بوده و است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با آزادی هر چه سریع تر این جوان اصلاح طلب، نوزاد 4 ماهه حسین نورانی نژاد دور از دغدغه در کنار پدر خود طعم آرامش را بچشد.

حسین نورانی نژاد از اعضای گروه مشاوران سیدمحمد خاتمی و عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی، صبح روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه در منزلش بازداشت شد.

وی همان روز در تماس تلفنی با خانواده اش گفته بود که بازپرس شعبه دو برای آزادی وی قرار وثیقه ای به مبلغ سه میلیارد ریال صادر کرده اما مسئولان دادسرا از پذیرش وثیقه و آزادی وی خودداری کرده اند.

این وضعیت و نیز بی خبری از حال نورانی نژاد باعث بلاتکلیفی و نگرانی خانواده وی شده و شرایط روحی نامناسبی را برای همسر وی که نوزادی چهار ماهه دارد، ایجاد کرده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.