سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خبر فوری/ حضور گارد شورش در بند 350 زندان اوین و درگیری با زندانیان سیاسی...
» این خبر به روز میشود

خبر فوری/ حضور گارد شورش در بند 350 زندان اوین و درگیری با زندانیان سیاسی

چکیده :از ساعتی پیش با حضور نیروهای گارد شورش و ضرب و شتم زندانیان سیاسی در بند 350 زندان اوین، تعدادی از زندانیان سیاسی آسیب دیده و یک مورد شکستگی جمجمه گزارش شده است. در این درگیری ها عماد بهاور، عضو جوان و محبوس نهضت آزادی در این بند، شدیدا مورد ضرب و شتم قرار گرفته است....


از ساعتی پیش با حضور نیروهای گارد شورش و ضرب و شتم زندانیان سیاسی در بند 350 زندان اوین، تعدادی از زندانیان سیاسی آسیب دیده و یک مورد شکستگی جمجمه گزارش شده است.

یه گزارش خبرنگار کلمه، از ساعتی پیش درگیری در بند 350 زندان اوین با حضور پر تعداد نیروهای امنیتی و گارد ضدشورش و شعارهای زندانیان سیاسی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

در این درگیری ها عماد بهاور، عضو جوان و محبوس نهضت آزادی در این بند، شدیدا مورد ضرب و شتم قرار گرفته و یک نفر دیگر مجروح شده و جمجه اش شکسته است. از نام این زندانی آسیب دیده خبری در دست نیست.

بر اساس این گزارش از دلیل درگیری ها هنوز اطلاع دقیقی وجود ندارد اما ماه هاست که زندانیانی که با اتهام جاسوسی در بند 350 نگهداری می شوند و با همکاری با مسئولان زندان و نهادهای امنیتی فضا را برای زندانیان سیاسی پرتنش و ملتهب کرده اند، طی روزهای گذشته نیز درگیری هایی ایجاد کرده بودند که احتمال می رود سرآغاز درگیری امروز بوده است.

کلمه گزارش و خبرهای تکمیلی را به محض دریافت اطلاعات در اختیار خوانندگان قرار خواهد داد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.