سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ‫فشار تندروها بر وزیر ارشاد پس از دیدارش با سیدمحمد خاتمی‬...

‫فشار تندروها بر وزیر ارشاد پس از دیدارش با سیدمحمد خاتمی‬

چکیده :در پس دیدار عیدانه جنتی با سیدمحمد خاتمی، رییس جمهور اسبق کشورمان، رسانه های اقتدارگرا فضاسازی گسترده ای را علیه اقدام وزیر ارشاد آغاز کرده اند و برخی نمایندگان وابسته به جناح تندرو مجلس نیز جنتی را تهدید به تذکر و سوال کرده اند....


کلمه – گروه خبر: حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد در دیدار نوروزی سیدمحمد خاتمی، باعث عصبانیت محافل تندرو شده است.

در پی دیدار عیدانه جنتی با رییس جمهور اسبق کشورمان، رسانه های اقتدارگرا فضاسازی گسترده ای را علیه اقدام وزیر ارشاد آغاز کرده اند و برخی نمایندگان وابسته به جناح تندرو مجلس نیز جنتی را تهدید به تذکر و سوال کرده اند.

خبرگزاری فارس با حجت الاسلام پژمان فر از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس گفت و گو کرده و از زبان وی خاتمی را از سران فتنه توصیف کرده و نوشته است که وزیر ارشاد نباید چنین دیداری را برگزار می کرد.

این نماینده تندرو تهدید کرده که مجلس در این باره به رئیس جمهوری تذکر خواهد داد. احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی هم به شبکه اطلاع رسانی دانا گفته است: اگرچه تاکنون مجلس کار خود را شروع نکرده است اما نمایندگان مجلس دیدارها و ملاقات های پشت پرده مسئولین با سران فتنه را محکوم می کنند.

خبرگزاری مهر هم از قول طاهری سخنگوی این کمیسیون نوشته است که وی در حال جمع آوری امضا برای سوال از وزیر ارشاد در صحن علنی مجلس است.

این خبرگزاری همچنین از زبان یک نماینده دیگر گزارش داده که معاون پارلمانی وزیر ارشاد اعلام کرده که این جلسه شخصی بوده است، این در حالی است که جلسه شخصی و خصوصی نباید رسانه ای می شد.

در همین باره سایت عصر امروز نیز با لحنی تهدیدآمیز خواستار آن شده که “نمایندگان مردم در مجلس باید تکلیف خویش را با ایشان روشن نمایند” و نوشته است: متاسفانه دیروز حرکت زشت و دور از انتظار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با یکی از سران فتنه را مشاهده نمودیم، حرکتی که می تواند چالشهای فراوانی را برای وی و دولت ایجاد نماید.

نویسندگان افراطی این سایت از اینکه خاتمی حاضر نشده در راهپیمایی 22 بهمن حضور یابد و با مخالفان وارد درگیری فیزیکی شود نیز انتقاد کرده و نوشته اند: خاتمی فتنه گر که بقای خویش را در هیاهو و بزرگ کردن خویش می بیند حتی از ترس واکنش منفی مردم به وی در راهپیمایی 22 بهمن امسال و سالهای گذشته در صفوف بهم پیوسته مردم حضور نیافت تا نکند با شعارها و مشت های آهنین مردمی مواجه شود که خواهان رسیدگی به تخلفات گسترده وی و سایر همپالگی هایش هستند


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.