سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » قطار تهران – مشهد از ریل خارج شد+عکس...

قطار تهران – مشهد از ریل خارج شد+عکس

چکیده :سخنگوی سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: برای امدادرسانی به حادثه خروج قطار در ایستگاه بکران - شاهرود در ساعت 6:15 که 5 واگن قطار مسافربری از ریل سمنان0-شاهرود-میامی (ایستگاه بکران) خارج شده بود دو تیم امدادی به محل حادثه اعزام شده بودند....


سخنگوی سازمان امداد و نجات از سلامت ۵۰حادثه دیده خروج قطار در ایستگاه بکران – شاهرود خبر داد.

به گزارش تسنیم، حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به گزارش پایانی عملیات ریلی خروج قطار در ایستگاه بکران – شاهرود در ساعت 6:15 که 5 واگن قطار مسافربری از ریل سمنان-شاهرود-میامی در (ایستگاه بکران) خارج شده بود، اظهار داشت: در این رخداد تعداد 50 نفر دچار حادثه شدند که 10 نفر از آنان دچار مصدومیت شدند که به صورت سرپایی درمان بر روی انجام شد.

سخنگوی سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: برای امدادرسانی به حادثه خروج قطار در ایستگاه بکران – شاهرود در ساعت 6:15 که 5 واگن قطار مسافربری از ریل سمنان0-شاهرود-میامی (ایستگاه بکران) خارج شده بود دو تیم امدادی به محل حادثه اعزام شده بودند.

در این راستا اورژانس کشور نیز اعلام کرد: در ساعت 6:07 صبح امروز (یکشنبه 10 فروردین) مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود از انحراف قطار مسافربری در محور سبزوار به شاهرود، مطلع شد که بلافاصله 2 دستگاه آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی 115 به محل حادثه اعزام شدند، که نخستین تیم امدادی اورژانس 115، 15 دقیقه پس از اعلام حادثه به اورژانس در محل حاضر شد.

2 تیم امدادی اورژانس 115 به استعداد 4 تکنسین فوریت‌های پزشکی اقدامات اولیه پزشکی را در صحنه حادثه به 5 مصدوم ارائه کردند که خوشبختانه حال عمومی تمامی مصدومان خوب گزارش شده است و نیازی به انتقال به بیمارستان نبوده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.