سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مهدی کروبی در دیدار نوروزی با خانواده: سلام و تبریک مرا به مردم و زندانیان برسانید...
» آیندگان چه قضاوتی درباره انحراف انقلاب اسلامی خواهند کرد؟

مهدی کروبی در دیدار نوروزی با خانواده: سلام و تبریک مرا به مردم و زندانیان برسانید

چکیده :آقای کروبی هم ضمن سلام و تبریک سال نو خدمت ملت باوفای ایران علی الخصوص زندانیان سیاسی و عقیدتی و خانواده های آنها که مخصوصا طی نزدیک به پنج سال گذشته سختی های فراوانی متحمل شدند اظهار داشتند: "آن چیزی که مرا خیلی عذاب می دهد این است که آیندگان و تاریخ چه قضاوتی درباره ما خواهند کرد؟ و اینکه سوال کنند چه عاملی باعث این همه انحراف در انقلاب شد....


حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی از دیدار وی با خانواده اش خبر داده و گفته که مهدی کروبی در این دیدار ضمن سلام و تبریک سال نو خدمت ملت ایران علی الخصوص زندانیان سیاسی و عقیدتی و خانواده های آنها گفته است: “آن چیزی که مرا خیلی عذاب می دهد این است که آیندگان و تاریخ چه قضاوتی درباره ما خواهند کرد؟ و اینکه سوال کنند چه عاملی باعث این همه انحراف در انقلاب شد.

محمد تقی کروبی، دیگر فرزند مهدی کروبی که در خارج از کشور به سر می برد نیز با اشاره به انجام این ملاقات نوشته است: آرزوی من و خانواده ام برای شنیدن صدای تلفنی پدرم و ابراز تبریک سال نو بدلیل مخالفت عملی مقامات امنیتی با این خواسته اولیه محقق نشد و انتظارمان بی حاصل پایان پذیرفت.

متن نوشته حسین کروبی که در فیس بوک منتشر شده در پی می آید:

دیدار به مناسبت عید نوروز

پنجشنبه شب هنگام تحویل سال به همراه خانواده و برادرانم خدمت پدر رسیدیم. این اولین دیدارم بعد از دو عمل جراحی ایشان بود. شکر خدا از وضعیت جسمی و روحی خوبی برخوردار بودند و این امکان وجود داشت که آخرین اخبار کشور و فساد فاجعه آمیزی که در دولت گذشته بر سر این کشور آمده را با ایشان در میان بگذارم. از آن جمله و آخرین نمونه آن به سخنان آقای هاشمی رفسنجانی درباره فساد و دزدی که در گمرک دولت گذشته وجود داشته و یادآوری ادعاهای آن دولت در ارتباط با امام زمان و مدیریت جهانی بعد از ظهور بود و نیز دیگر مباحث روز کشور با پدر صحبت کردم.

آقای کروبی هم ضمن سلام و تبریک سال نو خدمت ملت باوفای ایران علی الخصوص زندانیان سیاسی و عقیدتی و خانواده های آنها که مخصوصا طی نزدیک به پنج سال گذشته سختی های فراوانی متحمل شدند اظهار داشتند: “آن چیزی که مرا خیلی عذاب می دهد این است که آیندگان و تاریخ چه قضاوتی درباره ما خواهند کرد؟ و اینکه سوال کنند چه عاملی باعث این همه انحراف در انقلاب شد٬ در حالی که بنیانگذار آن نظام یک مرجع تقلید فیلسوف و عارف بود و توانست با نفوذ معنویش انقلاب را پیروز کند.”

آقای کروبی در پایان دیدارمان ابراز امیدواری کردند که خداوند در این سال جدید٬ سرافرازی٬ موفقیت و آسایش را به مردم ایران عطا نماید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.