سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آذر منصوری: رفع حصر موجب التیام بسیاری از آسیب دیدگان و اعتماد به حاکمیت خواهد بود...

آذر منصوری: رفع حصر موجب التیام بسیاری از آسیب دیدگان و اعتماد به حاکمیت خواهد بود

چکیده :آذر منصوری: رفع حصر به ویژه در مقطع کنونی از یک سو موجب رفع کدورت ها و سو تفاهم ها، التیام بسیاری از آسیب دیدگان و دمیدن موجی از امید و اعتماد در جامعه نسبت به حاکمیت خواهد بود و از سوی دیگر زمینه ساز وحدت و آشتی ملی و در نتیجه تقویت اقتدار ایران در مجامع بین المللی را فراهم خواهد کرد. ...


آذر منصوری عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی با امضای نامه نخبگان و فعالان به رئیس جمهور مطالبه رفع حصر به جمع هزاران امضاکننده ای پیوست که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

به گزارش کلمه، آذر منصوری، عضو اولین دوره شورای شهر ورامین در پیام اعلام حمایت خود از نامه ی نخبگان و فعالان نوشته است:

“رای 24خرداد نه تنها رای به تغییر رویکردهای حاکم در اداره و مدیریت کشور در صحنه داخلی و بین المللی بود بلکه خود گویای خاتمه دادن به روند ناصوابی بود که در مورد این عزیزان و دیگر فرزندان انقلاب بکار گرفته شده بود. یقینا مطالبه محصورین نیز جز دور کردن کشور از خطرات و بحران های ناشی از همین بی تدبیری ها نبوده و نخواهد بود.

به باورم رفع حصر به ویژه در مقطع کنونی از یک سو موجب رفع کدورت ها و سو تفاهم ها، التیام بسیاری از آسیب دیدگان و دمیدن موجی از امید و اعتماد در جامعه نسبت به حاکمیت خواهد بود و از سوی دیگر زمینه ساز وحدت و آشتی ملی و در نتیجه تقویت اقتدار ایران در مجامع بین المللی را فراهم خواهد کرد. به امید همراهی همراهان و دوستان”

آذر منصوری طی حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری در شهریور ماه ۱۳۸۸ دستگیر شد. اتهام‌های او «اخلال در نظم عمومی از طریق شرکت در تجمعات»، «تبلیغ علیه نظام»، «نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی و اجتماع و تبانی به قصد بر هم زدن امنیت ملی» عنوان شد که به خاطر آن حکم ۳ سال زندان از شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب دریافت کرد.

در همین راستا کمپین جمع آوری امضا برای نامه ی مردمی به رییس جمهور با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود که تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.