سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هشدار جبهه مشارکت ایران اسلامی از افزایش تهدیدهای گروه های افراطی در منطقه...

هشدار جبهه مشارکت ایران اسلامی از افزایش تهدیدهای گروه های افراطی در منطقه

چکیده :جبهه مشارکت ضمن ابراز نگرانی از افزایش تهدیدهای گروههای افراطی در منطقه از همه جریان ها احزاب و گروههای مدافع منافع ملی کشور خواست نسبت به تداوم این حرکت ها و هوشیاری در برابر تهدیدات منطقه ای همه توان خود را برای خفظ و برقراری وحدت ملی بکار گیرند....


جبهه مشارکت ضمن ابراز نگرانی از افزایش تهدیدهای گروههای افراطی در منطقه از همه جریان ها احزاب و گروههای مدافع منافع ملی کشور خواست نسبت به تداوم این حرکت ها و هوشیاری در برابر تهدیدات منطقه ای همه توان خود را برای خفظ و برقراری وحدت ملی بکار گیرند.

به گزارش نوروز، متن کامل اطلاعیه جبهه مشارکت در پی می آید:

خبرها و تصاویر منتشر شده طی چند روز اخیر از سربازان دربند گروهک تروریستی جیش العدل ،موجی از نگرانی را در بین همه ایرانیان دلسوز و مدافع منافع ملی کشور رقم زد.

جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن محکوم نمودن اقدامات این گروه تروریستی نگرانی خود را نسبت به بروز این رفتارها و وضعیت سربازان به گروگان گرفته شده اعلام می دارد و از همه جریان ها احزاب و گروههای مدافع منافع ملی کشور می خواهد نسبت به تداوم این حرکت ها و هوشیاری در برابر تهدیدات منطقه ای همه توان خود را برای خفظ و برقراری وحدت ملی بکار گیرند و از مسیولین نیز انتظار می رود با بکارگیری تدبیر همه جانبه از هیچ تلاشی برای آزادی سربازان دربند و بی دفاع و خنثی کردن تهدیدات منطقه ای علیه کشورمان فروگذار نکنند.

جبهه مشارکت ایران اسلامی

نهم اسفند ماه


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.