سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شهيد جهان آرا ميزيان سالگرد باكري ها...
» برگزاری سالگرد شهادت حمید باکری

شهيد جهان آرا ميزيان سالگرد باكري ها

چکیده :مراسم سالگرد شهید باکری که پیش از این بنا بود در مسجد خوزستانی ها برگزار شد، در منزل این شهید دوران دفاع مقدس، شب گذشته با حضور جمعی از دوستان و یاران جبهه و همرزمان وی، خانواده های زندانیان سیاسی جنبش سبز و فعالان سیاسی و مدنی برگزار شد....


مراسم سالگرد شهید باکری که پیش از این بنا بود در مسجد خوزستانی ها برگزار شد، در منزل این شهید دوران دفاع مقدس، شب گذشته با حضور جمعی از دوستان و یاران جبهه و همرزمان وی، خانواده های زندانیان سیاسی جنبش سبز و فعالان سیاسی و مدنی برگزار شد.

به گزارش کلمه، پیش از این در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی شده بود که مراسم سالگرد این شهید خیبر روز دوشنبه، در مسجد خوزستانی ها برگزار میشود، که به طور ناگهانی مراسم لغو شده و به برگزاری دعای کمیل و گرامی داشت یاد این فرمانده جنگ در منزلش تغییر کرد.

آسیه باکری، دختر شهید باکری در پستی در صفحه فیس بوک خود با اطلاع رسانی این برنامه نوشته است:

هر سال براي سالگرد از يك ماه قبل برنامه ريزي مي كرديم ليست خريدها آماده مي شد براي فرش و آماده كردن پاركينگ هماهنگي مي شد خونه ها تميز مي شد …. امسال از اونجايی كه قرار بود سالگرد رو برخلاف اين سي سال كه هميشه در خانه خودمون بود يا منزل يكي از اقوام در مسجد برگزار شود، هيچ برنامه ريزي خاصي انجام نداديم تا روز دوشنبه برنامه مسجد به يك دليل كاملا خنده دار كنسل شد.

از طرف دفتر دبير شوراي عالي امنيت ملي كه سخنران برنامه بودند و مسجد هم مسجد خوزستاني ها بود … خلاصه ما با كمك رفقا خانه را آماده كرديم و مراسم مثل هر سال برگزار شد …

ديشب بعد از مراسم يك خواب شيرين ديدم. خواب ديدم جلوي در ايستادم كه شهيد جهان آرا وارد منزل شد از پله ها پايين رفت و قسمت پشتي زير زمين كه در مواقع سالگرد به عنوان آبدارخانه ازش استفاده مي كنيم و شروع كرد به ريختن چايي …. حس خوب اين خواب براي اين بود كه اگر ما مهمان مسجد خوزستاني ها نشديم شهيد جهان آرا ميزبان خانه ما بود ….


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.