سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » همسر شهید همت: امیدوارم با رفع حصر و آزادی زندانیان، شاهد فرداهای بهتر باشیم...
» اعلام حمایت همسر شهید همت از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

همسر شهید همت: امیدوارم با رفع حصر و آزادی زندانیان، شاهد فرداهای بهتر باشیم

چکیده :همسر شهید محمدابراهیم همت نامه مردمی به رئیس جمهور مطالبه رفع حصر را امضا کرد و به خیل هزاران امضاکننده ای پیوست که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند: امیدوارم با برداشتن حصر از این عزیزان و آزادی دیگرعزیزان زندانی دست به دست هم داده و در کنار دولت تدبیر و امید شاهد فرداهای بهتری باشیم. ...


ژیلا بدیهیان، همسر شهید محمدابراهیم همت نامه مردمی به رئیس جمهور مطالبه رفع حصر را امضا کرد و به خیل هزاران امضاکننده ای پیوست که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

همسر سردار ۲۸ ساله ی خیبر در پیامی که برای کلمه ارسال کرده نوشته است: امیدوارم با برداشتن حصر از این عزیزان و آزادی دیگرعزیزان زندانی دست به دست هم داده و در کنار دولت تدبیر و امید شاهد فرداهای بهتری باشیم.

کمپین جمع آوری امضا برای نامه ی مردمی به رییس جمهور با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود اما تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد، بیش از سه سال است که در شرایط سخت حصر به سر می برند و در انتخابات ریاست جمهوری، اغلب حامیان نفر پیروز در انتخابات بر رفع حصر آنها به عنوان یک مطالبه ملی در جهت افزایش همبستگی ملی تاکید می کردند.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.

همسر شهید عملیات خیبر پیش از این نیز در نامه ای به دادستان نوشته بود: جناب دادستان شما نمی خواهید باور کنید که آقای مهندس میرحسین موسوی، خانم رهنورد و آقای کروبی دقیقا به نفع انقلاب فعالیت کردند و به مردم اطمینان دادند که هنوز می توان به افراد انقلابی اعتماد کرد. آنان اشتباهات خودی ها را با ماندن در کنار مردم و دلجویی از آنان جبران کردند. ما که ایمان داریم انتخابات سال ۹۲ ثمره حرکت انسان دوستانه این عزیزان بوده که نگذاشتند رشته اعتماد مردم به نظام گسسته شود. انصافا آیا امروز مسوولان مواردی را که آن زمان در کیفرخواست ها به عنوان جرم و تشویش اذهان مطرح می شد، تایید می کنند؟ واقعا عالی گفتند که اگر این دوستان باید محاکمه شوند، عملکرد آقای احمدی نژاد و تیم انتخاباتی و تخلفات غیر قانونی و غیراخلاقی نیروی های امنیتی و اطلاعاتی نیز باید بررسی شود و همه متخلفان باید به کیفر اعمالشان برسند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.