سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مولاوردی: تعداد بانوان مدیر در دولت روحانی افزایش می یابد...

مولاوردی: تعداد بانوان مدیر در دولت روحانی افزایش می یابد

چکیده :در ادامه انتصابات زنان در دولت، معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهوری گفت: حضور زنان در عرصه های مدیریتی دولت حسن روحانی افزایش می یابد....


در ادامه انتصابات زنان در دولت، معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهوری گفت: حضور زنان در عرصه های مدیریتی دولت حسن روحانی افزایش می یابد.

به گزارش ایرنا، شهین دخت مولاوردی، چهارشنبه شب در حاشیه دیدار با فعالان فرهنگی، سیاسی، سازمان های مردم نهاد، کارآفرینان و نخبگان زن استان هرمزگان گفت: افزایش حضور زنان در عرصه ها مدیریتی یکی از برنامه های دولت به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: سیاست و راهبرد دولت که مورد توجه و تاکید رییس جمهوری نیز می باشد، استفاده از بانوان توانمند در عرصه های مدیریتی بویژه سطوح عالی تصمیم گیری است.

معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهوری همچنین در خصوص تصمیم دولت برای ارتقای ساختار دستگاه ها و وزارتخانه ها در بخش بانوان گفت: در حال برنامه ریزی و طراحی برای تقویت این ساختار هستیم تا این بخش کارآمد تر و تاثیرگذار تر شود و معاونت دستگاه ها از حالت فعالیت مشاوره ای خارج شوند.

مولاوردی با اشاره به تصویب برنامه جامع توسعه زنان و خانواده که در دولت قبل به تصویب رسید، در پایان افزود: برای تحقق محورهای مربوط به این قانون تا جای امکان تلاش خواهیم کرد.

بر اساس گزارش ها، سه تن از مقامات استانی سیستان و بلوچستان نیز، از میان بانوان فعال منصوب شده اند، اما با این حال زنان از ارتقاء در مقام های ارشد اجرایی و قضایی با مردان همچنان محروم هستند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.