سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تقدیم تحقیق و تفحص از سهام عدالت به هیأت رئیسه...

تقدیم تحقیق و تفحص از سهام عدالت به هیأت رئیسه

چکیده :محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از تقدیم تحقیق و تفحص از عملکرد سهام عدالت با ۱۵ امضا به هیأت رئیسه مجلس خبر داد...


نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از تقدیم تحقیق و تفحص از عملکرد سهام عدالت با ۱۵ امضاء به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

به گزارش فارس، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی از تقدیم تحقیق و تفحص از عملکرد سهام عدالت با ۱۵ امضا به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

در شرح این تحقیق و تفحص آمده است: با توجه به شرایط خاص سهام عدالت و جایگاه آن در حوزه‌های اقتصادی و نیز اجتماعی وضعیت فعلی سهام عدالت و عملکرد آن در بخش‌های مختلف از ابهامات جدی برخوردار است. بر این اساس محورهای مختلف این تحقیق و تفحص به شرح زیر می‌باشد:

الف- نحوه انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت‌های مشمول سهام عدالت ۶۴شرکت چگونه ارزیابی می‌شود.

ب- میزان پرداخت‌های مختلف به اعضا و هیأت مدیره و مدیران عامل شرکت‌های تعاونی شهرستانی چه میزان بوده و بر چه اساسی انجام می‌شود.

ج- نحوه انتخاب هیأت مدیره‌های شرکت‌های تعاونی، استانی بر اساس چه ضابطه‌ای انجام می‌شود.

د- انجام فعالیت‌های اقتصادی تعاونی‌های استان براساس چه ضوابطی انجام می‌شود؟

سوال اصلی این تقاضای تحقیق و تفحص نیز «عملکرد فعلی سهام عدالت چگونه می‌باشد» است.

سوال فرعی تحقیق و تفحص: هزینه و درآمد تعاونی‌های سهام عدالت چگونه مدیریت می‌شود؟

۲ نحوه انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت‌های سهام عدالت و تعاونی‌های شهرستانی و نحوه پرداخت‌های آنها چگونه می‌باشد. عملکردهای مناسبت‌های اقتصادی شرکت های تعاونی سهام عدالت شهرستانی براساس چه دستورالعملی است و چگونه می‌باشد؟

اسامی ۱۵ نماینده‌ متقاضی تحقیق و تفحص از سهام عدالت به این شرح است: بهروز نعمتی، رضا عبدالهی، محمدرضا پورابراهیمی، محمدحسین میرمحمدی، محمدرضا خان‌محمدی، عیسی امامی، محسن سلامی، قاسم عزیزی، رحیم زارع، حمیدرضا فولادگر، علیرضا منظری توکلی، رضا عبداللهی، سعید زمانیان، محمد حسن‌نژاد و ابوالقاسم خسروی علیرضا خسروی.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.