سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امضا و اعلام حمایت تعدادی از بانوان فرهنگی از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر...

امضا و اعلام حمایت تعدادی از بانوان فرهنگی از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

چکیده :شهین امید خدا، طاهره نقی ئی، صدیقه حسین نژاد، مهری حسن پور، منیژه رئیسی، خدیجه اصغری، سیاد و پرنیان و هما اسداللهی تعدادی از بانوان فرهنگی کشورمان به خیل هزاران امضاکننده ای پیوسته اند که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند....


تعدادی از بانوان فرهنگی کشورمان نیز نامه مردمی به رئیس جمهور مطالبه رفع حصر را امضا کردند.

به گزارش کلمه، شهین امید خدا، طاهره نقی ئی، صدیقه حسین نژاد، مهری حسن پور، منیژه رئیسی، خدیجه اصغری، سیاد وپرنیان و هما اسداللهی تعدادی از بانوان فرهنگی کشورمان به خیل هزاران امضاکننده ای پیوسته اند که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

این کمپین با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود اما تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد، بیش از سه سال است که در شرایط سخت حصر به سر می برند و در انتخابات ریاست جمهوری، اغلب حامیان نفر پیروز در انتخابات بر رفع حصر آنها به عنوان یک مطالبه ملی در جهت افزایش همبستگی ملی تاکید می کردند.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.