سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمدرضا خاتمی و محمد کیانوش راد هم نامه مردمی برای رفع حصر را امضا کردند...

محمدرضا خاتمی و محمد کیانوش راد هم نامه مردمی برای رفع حصر را امضا کردند

چکیده :سیدمحمدرضا خاتمی و محمد کیانوش راد از اعضای شورای مرکزی جبهه مشارکت امروز به جمع هزاران امضا کننده ای پیوستند که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند....


سیدمحمدرضا خاتمی و محمد کیانوش راد از اعضای شورای مرکزی جبهه مشارکت ایران اسلامی نامه مردمی مطالبه رفع حصر از رئیس جمهور را امضا کردند.

به گزارش کلمه، این دو فعال سیاسی اصلاح طلب امروز به جمع هزاران امضا کننده ای پیوستند که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

این کمپین با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود اما تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.

سیدمحمدرضا خاتمی چندی پیش نیز در سخنرانی که در جمع جوانان اصلاح طلب در شهرکرد داشت، همراه با تاثر زیاد و بغض و اشک، گفت: نباید فراموش کنیم اگر امروز تشکیل دولت تدبیر و امید را جشن می گیریم، مرهون پایداری، صبر و ایستادگی چه کسانی هستیم.

وی همچنین با بیان وعده روحانی برای رفع حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد، یادآور این جمله روحانی در ایام تبلیغات انتخاباتی شده بود که رئیس جمهور آینده باید حصر را بردارد.

دبیرکل سابق جبهه مشارکت در این نشست با تاکید بر صبوری برای تحقق همه وعده های رئیس جمهور، افزوده بود: نمی دانم که برای این وعده می توان صبر کرد یا نه.

محمد کیانوش راد نیز که خود از زندانیان سیاسی پس از جنبش سبز است پیش از این در یادداشتی در کلمه نوشته بود: باید نوشت یاد میرحسین موسوی، زهرارهنورد و مهدی کروبی فراموش شدنی نیست. «باور کردنی نیست! باید کتابی در این باره نوشت». باور کردنی نیست، اما آنان همچنان در حبس و محاصره‌اند. میرحسین موسوی و مهدی کروبی؛ وزهرای رهنورد، استوار و سترگ. «چون کوه که تند باد‌ها، آن را به حرکت در نمی‌آورد وطوفان‌ها، آن را از جای برنمی کند». هوا «هوای بی‌قراری» است و «خیال روی تو در هر طریق همره ماست… هزار یوسف مصری فتاده در چَه ماست. هنوز هم امید و فرصت‌های زیادی برای بازگشت به قانون و اعتماد به مردم و اصلاح امور کشور و ایجاد وفاق و همدلی از سوی هیئت حاکمه وجود دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.