سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه جمع آوری امضای نامه به رییس جمهور تا سالروز تولد میرحسین موسوی...
» تعداد امضاها از ده هزار عبور کرد

ادامه جمع آوری امضای نامه به رییس جمهور تا سالروز تولد میرحسین موسوی

چکیده :تعداد امضاهای نامه درخواست از رییس جمهور و رییس شورای عالی امنیت ملی برای رفع حصر همراهان جنبش سبز مردم ایران به ده هزار نفر رسید. جمع آوری امضا تا سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه خواهد یافت. نامه و اسامی از طریق یکی از شخصیت های مورد اعتماد مردم که به زودی در مورد وی اطلاع رسانی خواهد شد به رییس جمهور روحانی تحویل خواهد شد....


تعداد امضاهای نامه درخواست از رییس جمهور و رییس شورای عالی امنیت ملی برای رفع حصر همراهان جنبش سبز مردم ایران دیروز از ده هزار نفر عبور کرد. با این حال جمع آوری امضا تا سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه خواهد یافت.

به گزارش کلمه این کمپین اینترنتی با هدف یادآوری وضعیت همراهان مردم و به عنوان امکانی برای بیان مطالبه رفع حصر از سوی مردم و نخبگان ازچند روز پیش شروع به کار و ده هزار امضا را که تعداد استاندارد برای کمپین های اینترنتی است را هدف گذاری نمود.

نامه و اسامی از طریق یکی از شخصیت های مورد اعتماد مردم که به زودی در مورد وی اطلاع رسانی خواهد شد به رییس جمهور روحانی تحویل خواهد شد.

در چند روز گذشته بسیاری از شخصیت ها نیز همراه با امضا کنندگان حمایت خود را از نامه به رییس جمهور برای پیگیری رفع حصر غیرقانونی زهرا رهنورد، میرحسین موسوی و مهدی کروبی اعلام کردند وصدای خود را در همراهی با محصورین و درخواست برای پایان دادن به اقدامات غیرقانونی به مسوولین رساندند.

نامه اینترنتی به رییس جمهور در حالی به ده هزار امضا رسید که سایت جمع آوری امضا، سایت کلمه و سایر رسانه های حمایت کننده از این کمپین همگی فیلتر شده هستند و هموطنان برای امضای آن ناگزیر از استفاده از فیلترشکن بوده و هستند

در همین راستا و برای تداوم اعلام نظر شخصیتها و مردم درباره حصر سایت جمع آوری امضا تا یازدهم اسفند روز تولد میرحسین موسوی به کار خود ادامه خواهد داد.

رفع حصر یکی از مطالبات مردم و فعالان بود که در انتخابات ریاست جمهوری بارها به آن اشاره شد و از سوی حسن روحانی نیز پاسخ همراهی گرفت. مطالبه ای که در شادی های خیابانی پس از پیروزی روحانی نیز تکرار شد.

برای امضای نامه به رییس جمهور به اینجا مراجعه کنید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.