سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتراض به تداوم حبس رهبران جنبش سبز در کلن، وین و گوتنبرگ...

اعتراض به تداوم حبس رهبران جنبش سبز در کلن، وین و گوتنبرگ

چکیده :در اعتراض به تداوم حصر خانگی و بازداشت غیرقانونی رهبران جنبش سبز برای سه سال، و نیز برای همدلی با زندانیان سیاسی در ایران، مراسم جداگانه‌ای در روزهای جمعه، شنبه و یک‌شنبه برگزار خواهد شد....


در اعتراض به تداوم حصر خانگی و بازداشت غیرقانونی رهبران جنبش سبز برای سه سال، و نیز برای همدلی با زندانیان سیاسی در ایران، مراسم جداگانه‌ای در روزهای جمعه، شنبه و یک‌شنبه برگزار خواهد شد.

به گزارش رسیده به کلمه، جمعه شب (دوم اسفند) در وین اتریش، به دعوت کمیته دفاع از حفوق بشر در ایران و نیز پزشکان و کادر پزشکی ایرانیان مقیم اتریش مدافع حقوق بشر در ایران و نیز با حمایت اتحاد جمهوری‌خواهان ایران مراسمی در ساعت 19 در محل «خانه ایران» برگزار می شود.

شنبه شب (سوم اسفند) نیز در گوتنبرگ سوئد، مراسم اعتراضی مشابهی برگزار خواهد شد. این مراسم با همکاری راه سبز امید گوتنبرگ (رساگ) و اتحاد جمهورى خواهان سوئد‌ (واحد غرب)، برگزار خواهد شد.

محسن حیدریان، رضا طالبی، مرتضی‌ کاظمیان، و رجبعلی مزروعی، سخنرانان این برنامه هستند. مراسم مزبور از ساعت 16 تا 19 برگزار خواهد شد.

یک‌شنبه شب (چهارم اسفند) نیز اردشیر امیرارجمند، فواد تابان، شیرین عبادی، جمشید فاروقی، تقی کروبی، مهدی فتاپور و حسن یوسفی اشکوری در کلن سخنرانی خواهند کرد. این مراسم از ساعت 17 آغاز خواهد شد.

پیش از این، و همزمان با پایان سه سال حبس غیرقانونی رهبران جنبش سبز، و در اعتراض به تداوم حصر خانگی آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد و دیگر زندانیان سیاسی، مراسم اعتراضی در پاریس و واشنگتن برگزار شده بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.