سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آرمین، عرب سرخی، آغاجری، نوروزی و یزدانفر هم نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر ...

آرمین، عرب سرخی، آغاجری، نوروزی و یزدانفر هم نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر را امضا کردند

چکیده :آرمین، عرب سرخی، آغاجری، نوروزی، یزدانفر از فعالان سیاسی و اعضای ارشد سازمان مجاهدین انقلاب که همگی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و از زندانیان سیاسی در سال های اخیرند با امضای این نامه بر مطالبه ی رفع حصر از همراهان جنبش سبز که سه سال است غیر قانونی در حصر به سر می برند تاکید کردند. ...


محسن آرمین، فیض الله عرب سرخی، هاشم آغاجری، صادق نوروزی و عباس یزدانفر از اعضای ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با امضای نامه ی مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر از همراهان جنبش سبز، از این حرکت مردمی حمایت کردند.

به گزارش کلمه، آرمین، عرب سرخی، آغاجری، نوروزی و یزدانفر از فعالان سیاسی و اعضای ارشد سازمان مجاهدین انقلاب که همگی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و از زندانیان سیاسی در سال های اخیرند با امضای این نامه بر مطالبه ی رفع حصر از همراهان جنبش سبز که سه سال است غیر قانونی در حصر به سر می برند تاکید کردند.

رفع حصر یکی از مطالبات مردم و فعالان بود که در انتخابات ریاست جمهوری بارها به آن اشاره شد و از سوی حسن روحانی نیز پاسخ همراهی گرفت. مطالبه ای که در شادی های خیابانی پس از پیروزی روحانی نیز تکرار شد.

اینک این مطالبه در قالب نامه ای مردمی به رییس جمهور ارسال خواهد شد. محوریت این کنش مردمی بر اساس امضای اینترنتی نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور است. در این نامه، با اعلام حمایت از مجموعه برنامه ها و اهداف و وعده های دولت یازدهم، از رئیس جمهور خواسته شده تا نسبت به انجام یکی از وعده های خود مبنی بر رفع حصر اقدام لازم را به عمل آورد.

در این نامه کوتاه، ضمن اشاره به سوابق درخشان حصر شدگان در خدمت به انقلاب و کشور، حصر اقدامی غیر قانونی خوانده شده که تاثیرات روانی منفی و عمیقی بر روی بخش بزرگی از جامعه گذاشته است.

برای پیوستن به این حرکت مردمی، می توانید با مشاهده این خبر وارد سایت جمع آوری امضا شده و به این حرکت بپیوندید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.