سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نجفی از میراث فرهنگی رفت، مشاور روحانی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی شد...

نجفی از میراث فرهنگی رفت، مشاور روحانی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی شد

چکیده :رییس‌جمهور در حکمی ضمن پذیرش استعفای محمدعلی نجفی از ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وی را به سمت مشاور رییس‌جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب کرد....


رییس‌جمهور در حکمی ضمن پذیرش استعفای محمدعلی نجفی از ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وی را به سمت مشاور رییس‌جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی بدین شرح است:

«بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی

توفیق همکاری با اندیشمندی پرتلاش چون جناب‌عالی برای دولت تدبیر و امید فرصتی ارزشمند بود. بسیار علاقه‌مند بودم که این همکاری همچنان ادامه داشته باشد و لذا علیرغم تقاضاهای مکرر شما در هفته‌های گذشته، بر ادامه همکاری پای فشردم ولی در برابر اصرار جناب‌عالی و به دلیل حفظ سلامت جسمی شما، با درخواست استعفایتان موافقت می‌شود.

بدینوسیله ضمن آرزوی سلامتی، مراتب تقدیر خویش را از زحمات و تلاش‌های بی‌دریغ و ارزنده جناب‌عالی در طول دوره مسئولیت معاونت رییس‌جمهور و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ابراز می‌نمایم.

امید است همچون گذشته با اتکاء به ایمان، دانش و تجربیات ارزشمندتان منشاء خدمات موثری بوده و همواره از الطاف الهی بهره‌مند و در جهت اعتلای آرمان‌های انقلاب اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

بدینوسیله جناب‌عالی را به عنوان مشاور رییس‌جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب می‌نمایم تا همچنان در کنار دولت تدبیر و امید منشاء خدمات ارزشمندی باشید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.