سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امام جمعه اصفهان: یعنی چی که رییس جمهور می‌گوید هنرمند آزاد باشد و مردم خوب و بد را ...

امام جمعه اصفهان: یعنی چی که رییس جمهور می‌گوید هنرمند آزاد باشد و مردم خوب و بد را انتخاب کنند؟

چکیده :طباطبایی‌نژاد تصریح کرد: مردم جامعه حرف حق را می‌شنوند و آن حرف انصافا از زبان رهبری خارج می‌شود و همه باید گوش به فرمان و امرهای ایشان باشیم، صحبت‌های دیگران دارای اشکال است و تنها رهبری همه جوانب را هنگام سخنرانی رعایت می‌کند....


امام جمعه اصفهان گفت: آزادی دارای حد و حدودی است و اصلا به کار بردن تعبیرهایی مانند آزادی قلم درست نیست.

به گزارش ایسنا، سیدیوسف طباطبایی‌نژاد تصریح کرد: ممکن است رییس‌جمهورهای دوران مختلف کشور صحبت‌هایی بکنند، اما تصمیمات و صحبت‌هایی که بر جامعه اثرگذار خواهد بود، صحبت‌های رهبری هستند.

وی خطاب به رییس جمهور کشور اظهار کرد: هم اکنون رییس جمهور ما یک فرد روحانی است، اما برخی مواقع صحبت‌هایی می‌کند که به دور از تدبیر است.

خطیب جمعه اصفهان با اشاره به دیدار روحانی با هنرمندان گفت: این یعنی چی که رییس جمهور می‌گوید هنرمندان آزادانه هر کاری بکنند و مردم خودشان خوب و بد را انتخاب کنند؟! رییس جمهور باید این حرف‌های بی‌تدبیر را از خود دور و اندکی بر روی سخنانش تدبیر کند.

طباطبایی‌نژاد تاکید کرد: مگر می‌شود هنرمند هر کاری دوست داشت انجام دهد؟ مگر جامعه با این‌که هرکس هرکاری کند اداره می‌شود؟ باید هنر در مسیر درست به مردم ارائه شود، چراکه هرکسی هنر را خواهد دید از یک بچه تا فردی که دینش کامل نیست و آن‌گاه این افراد دچار گناه خواهند شد.

وی با اشاره به سخنان رییس جمهور درباره آزادی قلم اضافه کرد: آزادی قلم که همین‌طوری نمی‌شود، آزادی دارای حد و حدودی است و اصلا تعبیر چنین صحبت‌هایی صلاح نیست.

طباطبایی‌نژاد تصریح کرد: مردم جامعه حرف حق را می‌شنوند و آن حرف انصافا از زبان رهبری خارج می‌شود و همه باید گوش به فرمان و امرهای ایشان باشیم، صحبت‌های دیگران دارای اشکال است و تنها رهبری همه جوانب را هنگام سخنرانی رعایت می‌کند.

وی در خصوص سخنان رهبری در جمع مردم قم و تاثیر آن بر ادامه مذاکرات گفت: مهم‌ترین صحبت‌ها در مورد ارتباط با آمریکا از زبان رهبری باید شنیده شود، ارتباط واقعی با آمریکا هیچ‌گاه برقرار نمی‌شود همان‌گونه که ارتباط میان یک گرگ و میش بر قرار نخواهد شد.

خطیب جمعه اصفهان گفت: باید با الفاظ خوب با آمریکا حرف بزنیم تا شرشان از سر کشور کم شود و بدون تردید بدانید آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.