سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » زیباكلام: فشار بر مطهری خط و نشان برای دیگران است...

زیباكلام: فشار بر مطهری خط و نشان برای دیگران است

چکیده :صادق زیباکلام گفت: برخوردها و فشارها بر علی مطهری خط و نشان برای دیگران است و همچنین پیامی است به مردم که بدانند به رغم انتخابات 24 خرداد هیچ اتفاقی نیفتاده است....


صادق زیباكلام استاد دانشگاه در خصوص فشارها به علی مطهری به دلیل ایراد نطق اخیرش در مجلس اظهار داشت: به نظر می رسد برخی اصولگرایان بعد از اینکه از شوک اولیه انتخابات 24 خرداد بیرون آمدند، اندک اندک در لاک حمله فرو می‌روند.

صادق زیباکلام گفت: برخوردها و فشارها بر علی مطهری خط و نشان برای دیگران است و همچنین پیامی است به مردم که بدانند به رغم انتخابات 24 خرداد هیچ اتفاقی نیفتاده است.

او در گفت‌وگو با ایلنا، افزود: آنها می‌خواهند به روشنفکران و منتقدین بگویند که فکر نکنید حالا که انتخاباتی شده و مردم رای به دولت جدید داده‌اند خبری شده است.ما هنوز هم هستیم و هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. ما همچنان قرص و محکم هستیم، قدرت دست ماست، بنابراین نباید دچار این توهم بشوید که در نتیجه رای تان قرار است چیزی تغییر کند.

زیباکلام ادامه داد: اتفاقا این حرکت که می‌خواهند با ارعاب و تهدید و فشار صدای منتقدین را ببندند نه تنها نشانه قدرت نیست، بلکه نشانه ضعف است وگرنه دلیلی نداشت صدای آقای مطهری را تحمل نکنند.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: با این حال قصد دارند از طریق فشار بر آقای مطهری برای عده‌ای دیگر خط و نشان بکشند که تا بگویند کسانی که به اندازه آقای مطهری نیستند متوجه باشند که ما مطهری را به اتهام و گناه انتقاد احضار کرده ایم و به دادستانی کشانده‌ایم. مابقی حواسشان را جمع کنند و سر جایشان بنشینند. می خواهند مطهری را مثالی کنند تا دیگران حساب کار دستشان بیاید.

زیباکلام با بیان اینکه اگر رای و نظر مردم جایی داشته باشد، این راه و رسم رفتار نیست، ادامه داد: تاریخ نشان داده است که این رفتارها راه به جایی نمی برد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.