سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

“یالثارات” توقیف شد

چکیده :هیات نظارت بر مطبوعات هفته نامه «یالثارات الحسین» را به استناد بندهای 8 و11 ماده6 قانون مطبوعات و بر اساس تبصره ماده12 آن قانون توقیف کرد....


هیات نظارت بر مطبوعات هفته نامه «یالثارات الحسین» را به استناد بندهای 8 و11 ماده6 قانون مطبوعات و بر اساس تبصره ماده12 آن قانون توقیف کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این هیات پرونده تخلفات این نشریه را برای رسیدگی به مرجع قضایی ارسال کرد.

براساس این گزارش در جلسه روز دوشنبه هیأت نظارت برمطبوعات، شماری از تقاضاهای صدور مجوز و تغییر وضعیت نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 39 نشریه و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی مجوز انتشار دریافت کردند.

در این جلسه همچنین تقاضاهای تغییر وضعیت تعدادی از نشریات مورد بررسی قرار گرفت که طی آن 4 تغییر صاحب امتیازی و 6 تغییر مدیر مسوولی مورد موافقت قرار گرفت

دبیرخانه هیأت نظارت برمطبوعات در ادامه این جلسه به روزنامه «وطن امروز» به دلیل نقض مصوبه شورای عالی امنیت ملی و به استناد تبصره2 ماده5 قانون مطبوعات تذکر و پرونده این روزنامه به مرجع قضایی ارسال شد.

این هیات همچنین هفته نامه «یالثارات الحسین» را به استناد بندهای 8 و11 ماده6 قانون مطبوعات و بر اساس تبصره ماده12 آن قانون توقیف و پرونده تخلفات آن نشریه را جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارسال کرد.

این هیات همچنین به هفته نامه «9دی» بر اساس بندهای8 و 11 ماده6 قانون مطبوعات تذکر داد و پرونده تخلفات این هفته نامه را به مرجع قضایی ارسال کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.