سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یارانه 5 میلیون خارج نشین حذف می‌شود...

یارانه 5 میلیون خارج نشین حذف می‌شود

چکیده :وی درباره حذف دهک‌های پردرآمد بیان داشت: افزود: ابتدا باید یارانه حداقل 4 و نیم تا 5 میلیون نفر که شناسنامه ایرانی دارند و خارج نشین هستند، حذف شود....


کلمه- گروه خبر: سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه دولت لایحه حذف یارانه نقدی دهک‌های پردرآمد را به مجلس ارائه نکرده است، بار دیگر بر عدم حذف یارانه نقدی دهک‌های کم درآمد تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا کاتب با بیان این مطلب، با اشاره به بررسی لایحه بودجه 93، پیرامون آخرین وضعیت هدفمندی یارانه‌ها گفت: دولت هنوز لایحه‌ای در خصوص نحوه حذف و یا عدم حذف دهک‌های پردرآمد به مجلس ارائه نکرده است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس نهم، با بیان اینکه قانون هدفمندی یارانه ها فقط توزیع یارانه نقدی نیست، افزود: این قانون جامع است و به صورت جامع در همه بخش‌ها مانند بیمه و بخش تولید و تأمین اجتماعی هم ساماندهی شود.

وی درباره حذف دهک‌های پردرآمد بیان داشت: افزود: ابتدا باید یارانه حداقل 4 و نیم تا 5 میلیون نفر که شناسنامه ایرانی دارند و خارج نشین هستند، حذف شود.

وی ادامه داد:‌ اطلاعات دهک دهم و پردرآمد به راحتی قابل جمع آوری و تصمیم گیری است و برای دهک‌های بعدی هم باید از بانک‌ها اطلاعاتی جامع و متعدد در کشور استفاده شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.