سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گواهی پرداخت بدهی زنجانی جعلی است...

گواهی پرداخت بدهی زنجانی جعلی است

چکیده :امیرعباس سلطانی گفت: زنجانی یک گواهی از بانک مرکزی تاجیکستان مبنی بر واریز بدهی اش به دولت ایران از طریق این کشور به حساب بانک مرکزی ایران ارائه کرده، اما این گواهی جعلی است....


عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و عضو کمیته تحقیق و تفحص از پرونده بابک زنجانی مدعی شد: گواهی این فرد مبنی بر پرداخت بدهی اش به وزارت نفت، جعلی است

امیرعباس سلطانی روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: پیگیری و بررسی های 10 روز گذشته وزیر نفت و مسوولان بانک مرکزی مبین این است که هیچ پولی از سوی بابک زنجانی به حساب دولت واریز نشده است.

وی اظهار داشت: زنجانی یک گواهی از بانک مرکزی تاجیکستان مبنی بر واریز بدهی اش به دولت ایران از طریق این کشور به حساب بانک مرکزی ایران ارائه کرده، اما این گواهی جعلی است.

نماینده مردم بروجن در مجلس گفت: در جلسات سه ماه قبل، بابک زنجانی مدعی شده بود که نه تنها 13 هزار میلیارد تومان به دولت بدهکار نیست بلکه دوهزار میلیارد تومان هم طلبکار است.

سلطانی با بیان اینکه زنجانی، مسوولان و ملت ایران را به تمسخر گرفته است و همه را بازی می دهد، گفت: بابک زنجانی باید در اسرع وقت در صحن علنی مجلس حاضر شود تا ادعاهای مطرح شده در باره پرونده وی در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حالی که زنجانی خود را طلبکار دولت می داند، کمیته تحقیق و تفحص، پرونده او را دارای ابهامات و حتی درگیر بودن در پرونده تامین اجتماعی و مساله پولشویی در کشور ترکیه می داند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.