سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بادامچیان: موسوی رجل مذهبی نبود، کروبی مدیر نبود، شورای نگهبان لطف کرد!...

بادامچیان: موسوی رجل مذهبی نبود، کروبی مدیر نبود، شورای نگهبان لطف کرد!

چکیده :وی که به نظر می رسد گزینه ای مانند محمود احمدی نژاد را هم رجل مذهبی و هم مدیر و مدبر می شناسد، نخست وزیر 8 سال جنگ تحمیلی که همه آگاهان علاوه بر توان مدیریتی وی بر مراتب آگاهی و دانش او در حوزه های مختلف عقیدتی و روشنفکری اسلامی تایید می کنند و نیز رئیس چند دوره مجلس که دست کم به تعبیر رهبری مدیریت وی بر مجلس مورد تقدیر قرار گرفته است را اینچنین مورد قضاوت قرار داده...


کلمه – گروه خبر: اسدالله بادامچیان، اخیرا در مصاحبه با خبر آنلاین نکاتی را عنوان کرده و گفته است که صلاحیت موسوی و کروبی در سال 88 با مدارای شورای نگهبان تایید شده است.

این عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی در بخشی از این مصاحبه درباره رهبران در حصر جنبش سبز گفته است: “باید توبه کنند. نظام به اینها خیلی محبت کرد. آقای کروبی در انقلاب نقشی داشته  ولی  قطعا ایشان مدیر و مدبر برای اداره کشور نبود ولی 2 بار برای ریاست جمهوری تائید صلاحیت شد. یا موسوی قطعا رجل مذهبی نبود. البته رجل سیاسی هست ولی رجل مذهبی یعنی کسی که برجستگی هایی در مسائل دینی داشته و حداقل  با مبانی فقه اسلامی آشنا باشد که نیست. موسوی این ویژگی ها را ندارد. ولی تائید صلاحیت شد. شورای نگهبان مدارا کرد.”

وی که به نظر می رسد گزینه ای مانند محمود احمدی نژاد را هم رجل مذهبی و هم مدیر و مدبر می شناسد، نخست وزیر 8 سال جنگ تحمیلی که همه آگاهان علاوه بر توان مدیریتی وی بر مراتب آگاهی و دانش او در حوزه های مختلف عقیدتی و روشنفکری اسلامی تایید می کنند و نیز رئیس چند دوره مجلس که دست کم به تعبیر رهبری مدیریت وی بر مجلس مورد تقدیر قرار گرفته است را اینچنین مورد قضاوت قرار داده است.

نکته قابل توجه آن است که بادامچیان چندی پیش با تعجب اظهار کرده بود که ما در موتلفه هرچه به مردم می گوییم، عکسش را عمل می کنند و از سال 76 خواستار رای به هرکس که می شویم، مردم فرد دیگری را انتخاب می کنند.

بادامچیان همچنین درباره رفع حصر و نقش دولت در اینباره، در اظهاراتی گستاخانه گفت: دولت موجود اختیار خودش را دارد. اگر دولت  راههای قانونی وشرعی را سراغ دارد، قطعا همه ما از این امر استقبال می کنیم.نه تنها این افراد، بلکه همه کسانی که مرتکب جرمی شدند و به مردم جفا کردند.بالاخره ما در تاریخ دینی مان  شخصیتی مثل حر را داریم که برگشت. اینها هم می توانند برگردند، منتها به شرط اینکه جبهه شان را عوض کنند و بیایند در لشکر امام حسین(ع).

وی توضیح نداد که چگونه آنکه در حصر است، همراهانش در خیابان ها به دست حکومت مدعی دین کشته می شوند، قدرت نظامی در برابر قدرت حاکم ندارد و تنها متکی بر افکار عمومی و شرافتش در برابر زر و زور و تزویر قرار گرفته، در جبهه مقابل حسین (ع) قرار گرفته و آقای بادامچیانِ در خدمت قدرت، یاور اباعبدالله است!

وی در عین حال بر پایداری موسوی اذعان کرد و گفت  تا الان خبرها این است که موسوی بر نمی گردد.

بادامچیان چندی پیش مدعی کوتاه آمدن شیخ مهدی کروبی شده بود که پاسخ لازم را با مقاومت شیخ و اظهارات خانواده و علاقمندان وی دریافت کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.