سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تلفن شخصی میرحسین را هم مصادره کرده اند؛ اسناد و وسایل خارج شده از منزل کجاست؟...

تلفن شخصی میرحسین را هم مصادره کرده اند؛ اسناد و وسایل خارج شده از منزل کجاست؟

چکیده : اگرچه این اقدام تنها یکی از دهها مورد تعرض به اموال و ایجاد محرومیتها و ظلم ها به اقای موسوی است(کما اینکه حتی حقوق بازنشستگی وی قطع است) اما این مساله نشانگر بی پروایی و خونسردی تام دست اندرکاران در تعدی آشکار به اموال شخصی است. اما نگرانی مهمتر ایجاد ابهام درمورد سایر وسایل و مدارک و اسناد ربوده شده از خانه است و این سوال طرح شده است که آنها تا کنون به چه سرنوشتی دچار شده اند؟...


پس از اشغال و غصب خانه و تبدیل آن به زندان و نیز خروج بسیاری از وسایل شخصی و اسناد و مدارک نخست وزیر دوران دفاع مقدس امروز مشخص شد که حتی شماره موبایل شخصی میرحسین موسوی از طرف نهادهای امنیتی بدون اطلاع به ایشان یا حتی فرزندان، واگذار شده است.

به گزارش کلمه، درحمله به خانه مهندس موسوی در اواخر بهمن ۱۳۸۹ تعدادی دستگاه تلفن همراه، لپتاپ و وسایل شخصی و اسناد و نیز نوشته ها و اسنادی ما حصل یک عمر فعالیت علمی این دو یار جنبش سبز، بدون توجه به اعتراض صاحبخانه به خارج از منزل منتقل شد که جز تابلوهای نقاشی (آنهم پس از بیش از یک سال از زمان توقیف آثار و انتشار ویدیویی از موسوی درباره نقاشی ها که کلیه تابلوها را نشان می‌داد) بقیه، هیچ یک عودت نشده است.

در همین حال خط تلفن همراه اصلی و شخصی میرحسین موسوی نیز که در روزهای قبل از۲۵ بهمن ۸۹ توسط نهادهای مربوطه قطع شده بود و در مدت این سه سال نیز قطع بود از هفته پیش ناگهان وصل شده ودر اختیار یکی از نهادهای اجرایی برای استفاده قرار گرفته است.

این مصادره در حالی صورت می‌گیرد که این خط تلفن به نام شخص میرحسین بوده وهزینه آن را نیز میرحسین به صورت شخصی پرداخت می کرده است. (تا هنگام قطع شدن، قبض به نام ایشان صادر می‌شده است)

اگرچه این اقدام تنها یکی از دهها مورد تعرض به اموال و ایجاد محرومیتها و ظلم ها به اقای موسوی است(کما اینکه حتی حقوق بازنشستگی وی قطع است) اما این مساله نشانگر بی پروایی و خونسردی تام دست اندرکاران در تعدی آشکار به اموال شخصی است. اما نگرانی مهمتر ایجاد ابهام درمورد سایر وسایل و مدارک و اسناد ربوده شده از خانه است و این سوال طرح شده است که آنها تا کنون به چه سرنوشتی دچار شده اند؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.