سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تذکر ۵ نماینده مجلس به وزیر اطلاعات درباره هتک حرمت دختران میرحسین...

تذکر ۵ نماینده مجلس به وزیر اطلاعات درباره هتک حرمت دختران میرحسین

چکیده :علی مطهری، مسعود پزشکیان، فتاحی، حسن‌زاده و تاج‌گردون نمایندگان تهران، تبریز، نقده، گچساران و ارومیه به وزیر اطلاعات در خصوص عدم شفا‌ف‌سازی در مورد اتفاقات روز عید غدیر در خصوص دختران میرحسین موسوی تذکر دادند....


کلمه- گروه خبر: 5 نماینده مجلس درباره عدم شفاف سازی اتفاقات روز عیدغدیر و هتک حرمت دختران موسوی به وزیر اطلاعات تذکر دادند.

به گزارش کلمه، علی مطهری پیش از این و در سکوت منابع قضایی و امنیتی در مصاحبه با روزنامه قانون، با اشاره به هتک حرمت دختران میرحسین و رهنورد در ملاقات روز غدیر تصریح کرده بود: بنده ابتدا به وزیر اطلاعات تذکر کتبی خواهم داد و اگر به نتیجه نرسد سوال از وزیر اطلاعات را به جریان می‌اندازم و ایشان باید به مجلس بیاید و پاسخ بدهد، اینک همراه با 4 نماینده دیگر در مجلس به وزیر اطلاعات درباره عدم شفا‌ف‌سازی در مورد اتفاقات روز عید غدیر در خصوص دختران میرحسین موسوی تذکر دادند.

این نماینده مجلس که در سال های گذشته بارها در مقابل بی قانونی ها در مجلس و رسانه ها سخن گفته و ساکت نمانده گفته بود که باید مجرم در این ماجرا شناسایی و معرفی شود و اگر مجرم ضابط وزارت اطلاعات بوده است و اگر برخورد نامناسب و یا ضرب و شتمی صورت گرفته باید از خانواده آقای موسوی و مردم ایران عذرخواهی کند.

خبرگزاری ایسنا امروز گزارش داده که علی مطهری، مسعود پزشکیان، فتاحی، حسن‌زاده و تاج‌گردون نمایندگان تهران، تبریز، نقده، گچساران و ارومیه به وزیر اطلاعات در خصوص عدم شفا‌ف‌سازی در مورد اتفاقات روز عید غدیر در خصوص دختران میرحسین موسوی تذکر دادند.

تذکر نمایندگان مجلس پس از آن صورت می‌گیرد که بعد از اعلام خبر هتک حرمت و ضرب و شتم دختران موسوی، به جای آنکه وزارت اطلاعات و نهادهای امنیتی پاسخی شفاف و صادقانه به این اتفاق دهند، مطابق رویه چند سال اخیر به نقل از یک منبع آگاه با قلب آنچه رخ داده مدعی شده بود دختران موسوی بودند که به صورت سازمان‌یافته و عمدی به ماموران امنیتی حمله کردند و علت آن هم عصبانیتشان از تحرکات خانواده کروبی بود که در سرخط خبرها قرار داشت و میخواستند توجهات را به سمت خود جلب کنند!

زهرا موسوی در واکنش به این اظهارات گفته بود: انتظار نداشتیم در دولت جدید لااقل واقعیت ها کتمان و تکذیب شود.

گفت و گوی تفصیلی با زهرا موسوی درباره حادثه روز عید و حصر میرحسین و رهنورد


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.