سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مسیح مهاجری: شعار مرگ بر آمریکا با نظر رهبری قابل حذف است...

مسیح مهاجری: شعار مرگ بر آمریکا با نظر رهبری قابل حذف است

چکیده :مهاجری گفت: شعار مرگ بر آمریکا در صورتی قابل حذف است که متکی بر نظر رهبری نظام باشد و در قبال حذف آن آمریکا به ایران امتیازاتی مناسب بدهد....


مدیر مسوول روزنامه جمهوری اسلامی نسبت به موفقیت دولت یازدهم در مذاکرات هسته ای با گروه 1 + 5 ابراز خوشبینی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ˈمسیح مهاجریˈ روز پنجشنبه در نشست پرسش و پاسخ در سمنان با اشاره به رویکرد و نحوه مذاکره دولت قبل در این زمینه گفت: در دولت قبل مذاکرات به صورت سخنرانی و یا دعوا بود و با اخم صورت می گرفت.

وی افزود: سخنرانی و بیان حماسی خوب است برای سخنرانی در جمع مردم اما در مذاکرات و برای هیات های دیپلماتیک این روش کارساز نیست.

مهاجری با اشاره به شیوه مذاکرات برد برد که دولت روحانی مطرح کرده است گفت : این شیوه مذاکره مبتنی بر گرفتن امتیاز و دادن امتیاز است و این امر به معنای گذشت از اصول هم نیست.

مدیرمسوول روزنامه جمهوری اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به مذاکرات هسته ای با گروه 1 + 5 اظهار داشت: دولت روحانی در مذاکرات امتیاز بی جا نخواهد داد و با تاکید بر اصول انقلاب و نظام اقدام می کند و رهبری نظام نیز اجازه نمی دهند اصول در این زمینه زیرپا گذاشته شود.

مهاجری گفت: شعار مرگ بر آمریکا در صورتی قابل حذف است که متکی بر نظر رهبری نظام باشد و در قبال حذف آن آمریکا به ایران امتیازاتی مناسب بدهد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.