سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله موسوی اردبیلی: مردم در شرایط سخت اقتصادی زندگی می‌کنند...

آیت‌الله موسوی اردبیلی: مردم در شرایط سخت اقتصادی زندگی می‌کنند

چکیده :آیت‌الله موسوی اردبیلی تصریح کرد: متاسفانه مردم در شرایط سخت اقتصادی زندگی می‌کنند و در این وضعیت تامین اجتماعی دارای وظایف سنگین‌تری است و باید خدمات خود را توسعه دهد....


یک مرجع تقلید گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی در جامعه، تامین اجتماعی به درمان محرومان توجه بیشتری داشته باشد.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله سیدعبدالکریم موسوی اردبیلی در دیدار مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور، درباره گران شدن برخی از داروها اظهار کرد: یکی از نیازهای مهم مردم در زمینه درمان استفاده از دارو است که متاسفانه گران شده و مردم توانایی تهیه آن را ندارند.

این مرجع تقلید تصریح کرد: مسوولان برای حل مشکلات مردم باید راهکاری مناسب بدهند، همچنین داروها نیز باید دارای استانداردهای لازم در جهت درمان بیماران باشد و در این باره نیز باید توجه جدی‌ای در مورد استانداردهای دارو صورت بگیرد.

وی خدمت به مردم را از وظایف مهم تامین اجتماعی خواند و عنوان کرد: تامین اجتماعی خدمات مهمی را به مردم نیازمند ارائه می‌کند به خصوص باید برنامه‌ها به سمتی برود که به مردم نیازمند خدمات بیشتری بدهند و محرومان از حمایت بالاتری از طرف تامین اجتماعی برخوردار باشند.

آیت‌الله موسوی اردبیلی تصریح کرد: متاسفانه مردم در شرایط سخت اقتصادی زندگی می‌کنند و در این وضعیت تامین اجتماعی دارای وظایف سنگین‌تری است و باید خدمات خود را توسعه دهد.

وی خواستار رسیدگی تامین اجتماعی به بازنشستگان شد و افزود: فعالیت تامین اجتماعی بسیار ارزشمند است و همه به این خدمات نیاز دارند از این رو باید به همه اقشار جامعه توجه شود زیرا دعای مردم را به دنبال دارد.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: یکی دیگر از نیازهای مهم مردم در حوزه درمان است و افرادی که نمی‌توانند هزینه‌های درمان خود را تامین کنند باید از این خدمات بهره‌مند شوند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با رفع مشکلات جامعه، مردم در شرایط بهتری زندگی کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.